Середа, 22 травня 2019
Светловодск

СЕРГІЙ ЯРЕМЕНКО: „ДАВАЙТЕ ВТОЧНІМО”

СЕРГІЙ ЯРЕМЕНКОПевний ажіотаж у Світловодську викликали на минулому тижні повідомлення деяких центральних телеканалів про те, що, буцімто, на киян чекає неабияке випробовування – тариф на опалення у столиці збільшується на цьогорічний опалювальний сезон з 0,80 грн./кв.м опалювальної площі до 2,03 грн./кв.м. „Як же так, - обурювалися городяни, - невже світловодці настільки заможніші за киян, що з цього року мають платити аж чотири гривні 85 копійок за опалення квадратного метру!?”...Щоби достеменно розібратися з цим питанням, ми звернулися безпосередньо до гендиректора СП ТОВ „Світловодськпобут” Сергія Яременка.


„Давайте почнемо з того, - розпочав пан Яременко, що у своїх повідомленнях телевізійники дещо змінили акценти. Новий тариф на опалення у Києві вони подали у розрахунку на рік. Якщо 2,03 грн./кв.м сплачувати саме в опалювальний період – вийде 4,06 грн./кв.м. І давайте не забувати, що у столиці тариф на електроенергію для населення у два рази менше нашого, через, передовсім, що там існує Теплокомуненерго і всі ТЕЦ збережено у рамках цієї компанії, тобто, вони виробляють і тепло і електроенергію. Але тенденція однакова по всій Україні - якщо пройшло загальне підвищення цін на енергоносії, зокрема, на газ, хочемо ми цього, або не хочемо – рано чи пізно, тарифи будуть рости. Інша річ, що тарифи на компослуги залежать передовсім від уміння властей спрацювати. Тобто, міська влада має проявляти підприємливість, направлену у першу чергу на полегшення тарифного тягаря для простих людей. Сюди входить і заощадження коштів у міському бюджеті, і потуги з отримання дотацій з обласного та державного бюджетів. Але, як ми бачимо, у нас бракує як першого, так і другого...”.

Стосовно того, що для киян тариф на опалення „розтягнуто” на рік, а для світловодців – на півроку, Сергій Яременко пояснив, що коли плата береться за 6 місяців, люди, які користуються субсидіями і пільгами, можуть оформити їх на більшу суму, адже ця пільга їм потрібна на опалювальний період, влітку вона їм не потрібна. Але, підсумував пан Яременко, „Світловодськпобут” готовий йти назустріч людям, які не можуть з тієї чи іншої причини платити саме в опалювальний сезон – з такими ми заключаємо договір на рік.

Віталій АСАУЛЕНКО
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top