Середа, 26 червня 2019
Светловодск

Новий тариф для населення

Новий тариф для населення – 4 грн. 85 коп. за 1м2 опалювальної площі
19 вересня відбулося позачергове засідання виконкому, на якому продовжили розгляд питання затвердження тарифу на теплопостачання на опалювальний період 2006-2007 року.
Нагадаємо, що на черговому засіданні виконкому 14 вересня цього зробити так і не вдалося, адже СП ТОВ “Світловодськпобут” пропонував затвердити 4,98, відділ економіки зупинився на 4,85, а громадськість – 3,81 грн за 1 м2 опалювальної площі для населення.Шість днів представники влади, теплопостачальної організації та громади перевіряли цифри, обраховували все знову і знову. Думка змінилась лише у громадської організації, тепер вони пропонували 4 грн. 25 коп.

Така різниця тарифу підлила тих, хто працював над ним, на два ворожі табори, і кожен з них наполягав на своїй правоті.

Головуюча на засіданні виконкому перший заступник міського голови, Ірина Ковра нагадала присутнім, що неприйняття економічно обґрунтованого тарифу створить низку проблем: по-перше, ДК “Нафтогаз України” складе угоду на постачання газу тільки з тими, хто затвердить економічно обґрунтований тариф, а у разі затвердження меншого, їм необхідна гарантія, що з бюджету буде 100% відшкодування різниці. По-друге, якщо тариф не буде затверджено до 1 жовтня, працівники соцзахисту, що займаються нарахуванням субсидій, змушені будуть прийняти 6-8 тисяч світловодців щонайменше двічі, і, зрозуміло, місто та теплопостачальна організація недоотримає досить вагому цифру з Державного бюджету у вигляді субсидій.

Чому ж виникли розбіжності між громадськістю та владою з теплопостачальниками? Питань по обсягах, витратах не було. Проблема виникла, коли згадали когенераційну установку, яка, окрім теплової, виробляє ще й електроенергію. “Світловодськпобут” наголоси: доки кредит за неї не віддадуть, місто про дешевий струм може забути. Каменем спотикання стали і 1%, що бере “Зеніт” за свої послуги тепло постачальникам, 50% премії для всіх працівників “Світловодськпобуту”, очікуваний прибуток у 1 млн. 95 тис. грн. і все це лягає на плечі споживачів. Громадськість була вкрай обурена, навіть вимагала у письмовій формі аргументований мотив відмови від пропонованої ними цифри.

Але, заспокоїла Ірина Ковра, щойно буде прийнято тариф – до міста відразу ж прийде державна інспекція по контролю за цінами – своєрідний арбітр, який має право застосувати штрафні санкції щодо порушників цінової політики. Не затвердження тарифу гальмує і паралізує подальшу роботу і виконкому та соціальної служби, і тепло постачальників. Отже, з присутніх на засіданні 11 членів виконкому 10 проголосували за тариф у 4,85 грн. за 1 м2.

Тетяна ЗИМА
“Світловодськ вечірній”
№77-78 від 21 вересня 2006 року.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живие, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top