Понеділок, 18 лютого 2019
Светловодск

Ґендерна рівність у Світловодську досягнута у площині... криміналу

Резонансний злочин було скоєно у Світловодську у ніч з 7-го на 8-ме вересня: в 50-ти метрах від головної площі міста було зухвало ограбовано магазин комп’ютерів та аксесуарів до них під назвою „Inside”. Було, за попередніми даними, викрадено ноутбук, два мобільники, картки поповнення інтернету та мобільного зв’язку і... вбито 72-річного охоронця цієї крамниці. І ось 10-денний результат пошукових заходів тутешніх сищиків виявився не менш резонансний, ніж сам злочин – його здійснила... 20-річна дівчина...Спочатку, зазначає перший заступник начальника міськрайвідділу ВС, начальник кримінальної міліції Андрій Гулий, слідство пішло звичним напрямком – почало відпрацьовувати осіб, які раніше були причетні до чогось подібного. Результат виявився нульовим. Слідство зайшло в тупик. Але сищики у розпач не впали і рук не опустили. Їхня натхненність була виправдана – надійшла оперативна інформація, „відшліфування” якої дозволило вийти на коло підозрюваних, яке звузилось до трьох чоловіків і 20-річної дівчини. Причому, наголошує пан Гулий, саме остання відіграла тут „першу скрипку”. Як виявилось, до крамниці пані проникла через вентиляційну решітку позаду магазину. Спільників у неї щодо цього не було – вентиляційний отвір був настільки вузенький, що його здатна була подолати саме така молоденька та худюсінька дівчина. Далі, говорить начальник криміналістів, за свідченням затриманої, вона не очікувала перебування у магазині охоронця – чомусь була переконана, що він пішов ночувати додому. А коли далеко не молодий охоронець з’явився у неї на шляху – вона вдарила його „монтіровкою”, яку використовувала для зламу вентиляційних ґрат, по голові, а потім – знепритомнілого – прив’язала до стільця...

Ходять чутки, - спитали ми, - що охоронця (прив’язаного до стільця) таким чином катували, аби він викрив якісь секрети? Пан Гулий їх спростував - просто, прив’язавши жертву і назбиравши здобич, злодійка подумала, що він може бути небажаним свідком... Ще кілька ударів по голові тим же залізяччям позбавили життя охоронця.

Спільників, як довело слідство, ані всередині магазину, ані зовні, не було – вони виконували лишень функцію реалізаторів награбованого.

Віталій АСАУЛЕНКО


Андрій Гулий:
„Результат пошуків виявився не менш резонансний, ніж сам злочин”

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top