Вівторок, 17 жовтня 2017
Светловодск

Ґендерна рівність у Світловодську досягнута у площині... криміналу

Резонансний злочин було скоєно у Світловодську у ніч з 7-го на 8-ме вересня: в 50-ти метрах від головної площі міста було зухвало ограбовано магазин комп’ютерів та аксесуарів до них під назвою „Inside”. Було, за попередніми даними, викрадено ноутбук, два мобільники, картки поповнення інтернету та мобільного зв’язку і... вбито 72-річного охоронця цієї крамниці. І ось 10-денний результат пошукових заходів тутешніх сищиків виявився не менш резонансний, ніж сам злочин – його здійснила... 20-річна дівчина...

Спочатку, зазначає перший заступник начальника міськрайвідділу ВС, начальник кримінальної міліції Андрій Гулий, слідство пішло звичним напрямком – почало відпрацьовувати осіб, які раніше були причетні до чогось подібного. Результат виявився нульовим. Слідство зайшло в тупик. Але сищики у розпач не впали і рук не опустили. Їхня натхненність була виправдана – надійшла оперативна інформація, „відшліфування” якої дозволило вийти на коло підозрюваних, яке звузилось до трьох чоловіків і 20-річної дівчини. Причому, наголошує пан Гулий, саме остання відіграла тут „першу скрипку”. Як виявилось, до крамниці пані проникла через вентиляційну решітку позаду магазину. Спільників у неї щодо цього не було – вентиляційний отвір був настільки вузенький, що його здатна була подолати саме така молоденька та худюсінька дівчина. Далі, говорить начальник криміналістів, за свідченням затриманої, вона не очікувала перебування у магазині охоронця – чомусь була переконана, що він пішов ночувати додому. А коли далеко не молодий охоронець з’явився у неї на шляху – вона вдарила його „монтіровкою”, яку використовувала для зламу вентиляційних ґрат, по голові, а потім – знепритомнілого – прив’язала до стільця...

Ходять чутки, - спитали ми, - що охоронця (прив’язаного до стільця) таким чином катували, аби він викрив якісь секрети? Пан Гулий їх спростував - просто, прив’язавши жертву і назбиравши здобич, злодійка подумала, що він може бути небажаним свідком... Ще кілька ударів по голові тим же залізяччям позбавили життя охоронця.

Спільників, як довело слідство, ані всередині магазину, ані зовні, не було – вони виконували лишень функцію реалізаторів награбованого.

Віталій АСАУЛЕНКО


Андрій Гулий:
„Результат пошуків виявився не менш резонансний, ніж сам злочин”


Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Сьогодні, 17:37
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло 1
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.
 • admin 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  admin-фото
  Поражает отсутствие комментариев... и не важно каких! Неужели всех все устраивает? Вы, когда зубами стучать начнете, - вспомните этот момент.
 • Засранетц 10 жовтня 2017
  Наступного тижня почнуться виплати підвищених пенсій 1
  Засранетц-фото
  Підвищення пенсій не носить інфляційний характер, тому не може призвести до підвищення цін.

  А за чей счет банкет? Если совсем недавно, тот же Вова Гройсман чревоверещал за "огромную финансовую дыру в ПФ".

  И да, вспомним как не поднялись цены после "повышения" минимальной зарплаты.
 • admin 9 жовтня 2017
  АФІША: Державний академічний Волинський народний хор (РОЗІГРАШ КВИТКІВ!) 2
  admin-фото
  Цитата: Voda
  Хотіла придбати квиток на подарунок жінці, але...чи не буде холодно в парку 23 жовтня після заходу сонця?
  Концерт відбудеться у міському Палаці культури.

Top