Вівторок, 28 січня 2020
Светловодск

За ноутбук і два мобільні телефони — життя 72-річного охоронця

Нечувано дикий, для наших, порівняно спокійних теренів, випадок стався у ніч з 7-го на 8-ме вересня у самісінькому центрі Світловодська – у 50-ти метрах від головної площі було ограбовано „Inside” – магазин комп’ютерів та аксесуарів до них. На місці злочину виявлено 72-річного охоронця. Мертвим.


За словами першого заступника начальника міськрайвідділу ВС, начальника кримінальної міліції Андрія Гулого, смерть немолодого за віком охоронця сталася через нанесення по голові жертви шістьох ударів тупим предметом, в результаті чого стався крововилив. Щодо складників самого злочину, пан Гулий, з причини проведення слідства, був максимально небагатослівним. За однією версією, зловмисник (чи зловмисники) проникли до магазину через віконце поряд з вхідними дверми. За іншою - зловмисник (чи зловмисники) переховувалися в одному з підсобних приміщень магазину допоки там нікого, окрім охоронця, не лишилося. Так, чи інакше, тієї ночі здобиччю пагуби стали ноутбук, два мобільні телефони та... життя охоронця-пенсіонера.

Віталій АСАУЛЕНКО

За однією з версій сищиків, злодії проникли до магазину через віконце - відразу праворуч від вхідних дверей.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top