Вівторок, 17 жовтня 2017
Светловодск

Наче від душі відірвали медики від себе 171 тисячу гривень...

...для них вони далеко не зайві
Відверто кажучи, тему підказала реакція медиків на „перекидання” коштів з їхньої галузі у розмірі 171 тисячі 700 гривень, яке сталося на останній сесії міської ради, для забезпечення зарплатою виконкомівських бюджетників. Вона (реакція) була, певною мірою, поміркованою. На відміну від бурхливого реагування комунальників, у яких, також, було позичено на зазначені потреби 95 тисяч гривень. У медиків, що – зайві гроші?..

З цим дещо провокаційним запитанням ми і звернулися до головного спеціаліста охорони здоров’я міськвиконкому Ольги Ващенко.

— Ну ви й спитали... Зайві гроші!? — здивувалась від такого запитання пані Ващенко. — Коли це у медиків зайві гроші були?

— Тоді ж чому заперечень ваших представників на сесії не було чутно? На відміну від того ж комунальника-депутата Письменного.

— Тому, що кричи-не-кричи, а людей, яким „світить” у наступному місяці залишитись без зарплати, треба якось виручати. Ми це розуміємо. До того ж позичені кошти влада нам зобов’язалась повернути у жовтні, коли будуть отримані дотації з Держбюджету. Сподіваємось, що так і буде.

— Самі не ризикуєте без зарплати залишитись?

— Ні. Зазначена сума взята з інших статей наших видатків... Хоча, відверто кажучи, фінансування нашої галузі далеко не покриває всіх потреб для надання висококваліфікованої допомоги, а згідно нових стандартів діагностики і лікування — й поготів.

— Наприклад...

— Прикладів можна наводить безліч. Наприклад, ми могли би частину цієї суми направити на завершення реконструкції акушерського відділення Світловодської ЦРЛ. І взагалі, як можна говорити всерйоз про профілактику і попередження таких захворювань, як ішемічна хвороба серця, онкозахворювання тощо, коли ми не можемо гідно зустріти людину, яка з’явилася у цей світ... А ще у нас треба проводити ремонтні роботи у 8 підрозділах ЦРБ — тільки інфекційне відділення потребує щонайменше 250 тисяч гривень. Транспорт наш санітарний, за винятком однієї карети „швидкої допомоги”, зношений на 90% — далеко не зайвим було придбання ще пари спеціалізованих автомобілів. А ще нам терміново потрібен сучасний цифровий рентгенологічний апарат. Як бачите, коштів зайвих у нас немає, але, повторюю, ми з розумінням поставилися до бюджетних проблем нашої влади і сподіваємось на взаємність...

Віталій АСАУЛЕНКО


На фото: О. Ващенко
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Сьогодні, 17:37
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло 1
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.
 • admin 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  admin-фото
  Поражает отсутствие комментариев... и не важно каких! Неужели всех все устраивает? Вы, когда зубами стучать начнете, - вспомните этот момент.
 • Засранетц 10 жовтня 2017
  Наступного тижня почнуться виплати підвищених пенсій 1
  Засранетц-фото
  Підвищення пенсій не носить інфляційний характер, тому не може призвести до підвищення цін.

  А за чей счет банкет? Если совсем недавно, тот же Вова Гройсман чревоверещал за "огромную финансовую дыру в ПФ".

  И да, вспомним как не поднялись цены после "повышения" минимальной зарплаты.
 • admin 9 жовтня 2017
  АФІША: Державний академічний Волинський народний хор (РОЗІГРАШ КВИТКІВ!) 2
  admin-фото
  Цитата: Voda
  Хотіла придбати квиток на подарунок жінці, але...чи не буде холодно в парку 23 жовтня після заходу сонця?
  Концерт відбудеться у міському Палаці культури.

Top