Вівторок, 21 травня 2019
Светловодск

Вода дорожчатиме?

Питання про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги мусується вже давно і в державі, і в нашому місті. Бо реалії такі, що лише за попередній рік електроенергія для комунальних підприємств подорожчала на 30%, за 5 місяців нинішнього року – ще на 15%. Водночас зросли мінімальна зарплата, тарифи на газ, вартість пально-мастильних матеріалів. А все це – складова частина тарифів на житлово-комунальні полуги.


На думку заступника міського голови Володимира Дем’янюка, є два шляхи виходу із ситуації, що склалася, і вони чітко обумовлені законом від 24 червня 2004 р. "Про житлово-комунальні послуги". Тобто, або тарифи будуть економічно обгрунтованими, або міський бюджет змушений буде сплачувати комунальним підприємствам різницю в тарифі, що при дефіциті бюджету  в нашому місті в 2 млн. грн. призведе до недофінансування  бюджетних організацій, змусить відмовитися від капітального ремонту житла, доріг тощо.

Швидше за все, вже з 1 липня п.р. тариф на воду і водовідведення зросте не менше, ніж удвічі.Вікторія АРХИПОВА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top