Вівторок, 11 грудня 2018
Светловодск

…А кращих запросили на гала–концерт

Творчі люди та колективи завжди перебувають у пошуку, постійно змагаються у майстерності, демонструють свої здобутки, і, звичайно ж, найбільш трудолюбиві та наполегливі перемагають. Центр дитячої та юнацької творчості (ЦДЮТ) існує у місті давно. Той, хто має дітей шкільного чи дошкільного віку, певно, знає: якщо у дитини є бажання вишивати, малювати, співати чи танцювати, її з радістю приймуть саме у ЦДЮТ, професійно працюватимуть з нею, розвиватимуть та вдосконалюватимуть природні дані.

Більше двох років тому (ще у лютому 2004 року) обласне управління освіти оголосило про проведення на Кіровоградщині огляду–конкурсу творчої діяльності позашкільних закладів освіти. За цей час виставлялися роботи гуртківців прикладного мистецтва, звітували творчі колективи. На конкурс було представлено всі можливі жанри, проходили чисельні виставки. Честь кожного позашкільного закладу відстоювали один–два колективи.
І ось довгоочікувана мить: кращі колективи Кіровоградщини запрошують на заключний концерт. Серед них – колективи нашого ЦДЮТ (керівник В. Шабалін): гурток прикладного мистецтва (керівник О. Орловська), колектив сучасного бального танцю "Ритм" (керівник І. Шабаліна) та спортивного танцю "Діскавері" (керівник О. Пустовойт). До речі, з усієї області був лише один ансамбль бального танцю –"Ритм".
Слід додати, що у рамках цього фестивалю проходила науково–практична конференція "Модернізація позашкільних закладів: досвід, проблеми та перспективи". Творчі люди зуміли поєднати приємне з корисним: після напруженого обговорення проблем позашкільних закладів присутні учасники конференції переглянули цей чудовий концерт, який проходив у обласній філармонії, тут же – у виставочній залі – були виставлені творчі роботи.
Отож, підсумок складної, напруженої роботи, результат тривалого конкурсу – почесна місія: участь у заключному концерті. Названі колективи, їхні керівники та учасники боролися за те, щоб наш позашкільний заклад – Світловодський центр дитячої та юнацької творчості – увійшов до числа кращих в області.
Р.S. Викладачі ЦДЮТ вдячні Френкелю Геннадію Юрійовичу, начальнику управління освіти, за небайдужість та постійну увагу. Кажуть, що саме він допоміг придбати необхідну апаратуру, нові костюми, знайшов спонсорів (завод "Силікон"), які допомогли викупити театральні костюми у районного будинку культури.

Вікторія ВОЛОДИМИРСЬКА.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top