П’ятниця, 16 листопада 2018
Светловодск

На акції "Не будь байдужим"

Розбурхане пристрастями передвиборної кампанії знову стало актуальним мовне питання. Ніяк не можуть визначитися, українську чи російську вважати рідною, чи одночасно обидві.

Для того, щоб нагадати в черговий раз, що ми живемо в Україні, була організована Всеукраїнська громадська акція "Не будь байдужим!" Її цільовою аудиторією було визначено невеликі провінційні міста України, куди дуже рідко потрапляють столичні артисти, що звикли виступати на площах великих міст. Саме співакам, які виконують пісні українською, було надано слово 14 травня у місті Олександрії. Адже якраз музика, яка постійно лунає в теле- та радіо просторі, щонайшвидше може дістатися до свідомості тих, хто її слухає.
Дуже важливо, що організатори акції попередньо вивчили ситуацію з коштами, адже для того, щоб найближчі населені пункти теж долучилися до дійства, їм треба туди організовано добратися. Тому для проїзду глядачів до Олександрії ними були виділені окремі кошти, і 60 молодих людей Світловодська взяли участь у акції "Не будь байдужим!". Технічну організацію поїздки взяли на себе громадська організація "Пласт" та її керівник Леонід Пасько і директор Центру соціальних служб для сімей, дітей і молоді В'ячеслав Бут.
Захід розпочався на Центральній площі міста Олександрії о 14.00 з презентації творчості народних майстрів, виставки дитячого малюнку та фольклорного гурту "Гуляй - город".
О 17 годині на одній з кращих сцен України розпочали свої виступи українські гурти "Тартак", "Гайдамаки", "Флайzzzа", "От вінта", "Моторllролла". Ведучим акції був лідер гурту "Тартак" Сашко Положинський. Гасло: "Ні - Малоросії! Зробимо країну Україною!" лунало протягом усієї акції. Сучасні співаки говорили молодим людям: "Не бійтеся бути українцями, адже це сучасно і престижно. Усвідомте себе громадянами у своїй державі."
Є надія, що участь у таких акціях допоможе нашим молодим людям усвідомити, що всі вони є українцями і берегти національні традиції та говорити рідною мовою - природно.

Тетяна Устьянцева.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top