Понеділок, 27 травня 2019
Светловодск

Хліб-сіль для міського голови

11 квітня у Світловодську відбулася зміна голови. Вже остаточно і офіційно. На другій сесії міської ради. За присутності 48 міських депутатів, небайдужих городян, преси, радіо та телевізії (навіть кіровоградське ТБ приїхало) голова міської ТВК Олександр Шевкун нарешті вручив новообраному світловодському мерові Павлові Солодову посвідчення голови. Потім були оплески присутніх і квіти, в яких пан голова ледь не потонув. Його "врятувала" гетьманська булава, яку йому, як прадавній символ правління в Україні, вчасно встиг вручити депутат-"нашоукраїнець" Володимир Помазан. "Зливу" вітань завершив традиційний хліб-сіль від якоїсь тітоньки.


Вся церемонія, а втім і сесія пройшли у спокійній та доброзичливій атмосфері. Прогнози щодо ймовірного пікетування, блокування, бойкотування сесії з боку опонентів пана Солодова та "Нашої України", на щастя, не сталося. Може, воно й дійсно "Нас єднає Світловодськ"!?

Віталій АСАУЛЕНКО.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top