Вівторок, 25 червня 2019
Светловодск

ПЕРША СЕСІЯ: КОЖНОМУ ПО МАНДАТУ

В день двадцятиріччя чорнобильської катастрофи на свою першу після виборів сесію (вже п'ятого скликання) зібрались депутати міської ради. Для 48-ми депутатів з 50-ти вона виявилася напрочуд короткою. Її відкрили і провели голова Світловодської ТВК Олександр Шевкун та його заступник Володимир Талах. На жаль, сесію довелося проводити без новообраного міського голови Павла Солодова - він все ще доводить законність свого обрання у судах - про це, трішки сором'язливо і понизивши голос, повідомив головуючий. Тому-то виконувати обов'язки мера продовжує Володимир Волков. На цій підставі йому не вручили тимчасового посвідчення депутата міської ради, які роздавали того дня всім обранцям - закон не дозволяє подібне поєднання. Але, перед тим, як їх роздавати, пан Шевкун ознайомив зібрання з інформацією, яка покликана допомогти міськдепам та звичайним людям мати уяву про новітній депутатський корпус міста. Отже, 44 обранці мають вищу освіту - на 6 більше, ніж їх було у міськраді попереднього скликання, майже чверть (24%) нової ради складають жінки - 12 депутаток. 2 депутати мають до 30 років, від 30 до 40 - 8, від 40 до 60 - 17 і шістьом обранцям перевалило за 60 років.


Відносно партійності депутатів, то 13 з них є представниками ВО "Батьківщина", за ними йдуть 11 обранців від Партії регіонів, "Нашу Україну", "Захисників Вітчизни" та КПУ представляють по 4 депутати, 3 - СПУ, 2 - Народну партію України, по одному - НДО "Україна" та Українську народну партію, 7 пройшли до ради як позапартійні. Щодо останніх, то вони, все одно, обиралися за партійними списками, а відтак самі по собі "гуляти" не будуть... І взагалі, чисто антропологічно (за зовнішніми ознаками) нинішня міська рада має більш привабливий вигляд - обличчя міськдепів минулого скликання були якісь похмурі та не привітні, на нинішніх дивитися приємніше. Навіть комуністи мали модерновий вигляд - тут тобі й симпатична молодичка й не старий джентльмен у темних окулярах і таке інше.
Багато кому з читачів цікаво, як будуть взаємодіяти між собою фракції нашого парламенту. І тут, як нам стало відомо, вимальовується картина дещо відмінна від схеми у Верховній Раді. Так тутешні БЮТівці та соціалісти тяжіють до "реґіонщиків". Адже серед перших, других та третіх є чимало давніх "друзєй", яких (до того ж) поєднало палке небажання обрання "нашоукраїнця" Павла Солодова на мера. І ще невідомо, як вплине на наших БЮТівців пересторога їхнього шефа Юлії Тимошенко: з "голубими" - ні-ні! А от натомість світловодські "нашоукраїнці", комуністи та "кармазінці" певною мірою тяжіють одне до одного. Два "литвинівця" поки ще не визначились.
...Ані голова міськради, ані заступники на цій сесії не обиралися - чекають на Солодова. Хто з нетерпінням, а хто зціпивши зуби...

Лев ГАДЮКІН.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живие, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top