Середа, 19 червня 2019
Светловодск

Баскетбольна весна у Світловодську

14 - 16 квітня 2006 року у Центрі фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" (колишньому міському спортивному комплексі) м. Світловодська відбувся Всеукраїнський турнір з баскетболу для юнаків 1994 - 1995 р.н. "Весна 2006".


Світловодськ має гарну базу та високий рівень організації проведення змагань, тому участь у турнірі взяли такі імениті команди, як баскетбольний клуб "Черкаські мавпи" (м. Черкаси), БК "Хімік" (м. Южний, Одеська обл.), ДЮСШ № 5 (м. Кривий Ріг) та ДЮСШ № 2 (м. Кременчук). Наше місто представляла команда юних баскетболістів ДЮСШ № 2 управління молоді та спорту, яку тренує Володимир Лисак.
Три дні змагань пройшли у великому напруженні, кожна з команд проявила свою професійну майстерність, адже це була підготовка до першості України. Але вислів про те, що вдома і стіни допомагають, якнайкраще підходить до гри Світловодської команди. Судіть самі: хлопці відіграли увесь турнір без жодного програшу! Найкращим гравцем команди був названий Андрій Корецький. А колеги-тренери з гідністю визнали, що робота Володимира Лисака заслуговує на повагу і пошану.
Отже, місця в турнірі розподілилися наступним чином:
І місце - м. Світловодськ
ІІ місце - м. Черкаси
ІІІ місце - м. Южний.
ДЮСШ № 2 управління молоді та спорту дякує за фінансову підтримку турніру "Східно - європейському банку", директор О. Любарський, та підприємству "Нафтаком", директор С. Пандаєвський.

Тетяна Устьянцева,
управління молоді та спорту.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top