Середа, 22 травня 2019
Светловодск

Юні дарування підтвердили високий рівень

Не без підстав пишається своїми вихованцями директорка дитячої музичної школи Тетяна Рудь. Адже кращі її учні увесь минулий тиждень привозили з Кіровограду підтвердження свого високого творчого рівня – перші, другі та треті місця. Не нижче.


Трубач Михайло Анпілогов. 16 квітня хлопчина візьме участь у VI-му доброчинному огляді-конкурсі дітей, що постраждали унаслідок аварії на ЧАЕС.
Репетицію віолончелістки 3-класниці Наталі Ковальчук проводять педагог Олена Колісниченко і концертмейстер Інна Петрова.
„Наші діти, - говорить пані Рудь, - щороку радували нас своїми здобутками в обласному центрі, але цьогорічні показники, поза сумнівів, перевершили наші сподівання!”. Згідно правил, пояснила пані директорка, кожен педагог нашої школи має заявити хоча б одного свого учня, який (які), на його переконання гідно представлятиме школу на обласному щорічному конкурсі виконавської майстерності учнів закладів естетичного виховання...Три перших, одне друге та сім третіх місць – ось „трофеї”, здобуті юними інструменталістами та вокалістами світловодської ДМШ у Кіровограді. Пані Рудь, не без задоволення, переліковує їх поіменно: Катя Сокурець (віолончель), Аліса Могильна (фортепіано) та оркестр духових інструментів - перші місця; скрипачка Настя Березнюк – друге місце; віолончелістка Катя Москаленко, вокалістка Катя Черепанова-Яцюк (до речі, її співом зацікавилась школа Столярського Одеської консерваторії, куди дівчину запрошено на прослуховування), Катя Тютюнник, Алла Сесько, Даша Сліпченко, Катя Щербакова та Настя Животовська (всі фортепіано) – треті місця...
На завершення бесіди співрозмовниця провела вашого кореспондента творчими майстернями (класами) очолюваної нею Альма-матер, де митці-початківці, під пильним оком педагогів-наставників, робили свої - хто перші, хто другі – кроки у мистецтві. Не все було довершено і гладко, але це ж бо – репетиція...Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top