П’ятниця, 15 лютого 2019
Светловодск

ДОРОГІ СВІТЛОВОДЦІ!

Павло СОЛОДОВЩиро, від усієї душі хочу подякувати Вам за ту довіру, яку Ви виказали мені під час виборів міського голови Світловодська. Запевняю Вас - це не моя особиста перемога.  Це перемога всіх нас - жителів міста, незалежно від віку, статі, національності, партійних уподобань, які прагнуть реальних змін на краще у Світловодську.
Хочу подякувати й представникам своєї команди, яких поєднала не лише симпатія до "Нашої України" - вони, долаючи шквал брехні та наклепницьких закидів на адресу моєї кандидатури, доносили людям правду про мене, про мою передвиборчу програму по відродженню найкрасивішого міста України - Світловодська.


Хочу подякувати за мужність і витримку своїй дружині Ларисі, доньці Оксані, синові Богдану - на жаль, брудні, нечистоплотні методи ведення виборчої боротьби, особливо її фінального етапу, торкнулись безпосередньо їхньої безпеки. Дякую своїй мамі - їй, зважаючи на вік, було особливо складно.  Тільки їй відомо, скільки вона провела безсонних ночей, переживаючи за сина...
Я, Павло Солодов, запевняю Вас - жителів міста, що приймальня міського голови перестане бути неприступною "барикадою" на Вашому шляху до мого кабінету, а працівники міськвиконкому не будуть "крижаними" чиновниками, байдужими до Ваших проблем. Запевняю, я докладу всіх зусиль на виконання своєї передвиборчої програми задля наповнення її конкретним змістом, адже нас єднає Світловодськ.
З повагою,
Павло СОЛОДОВ.

Павло СОЛОДОВ
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top