Середа, 19 червня 2019
Светловодск

ДОПОМОГА СІМ'ЯМ ПО НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ

ДОПОМОГА СІМ'ЯМ ПО НАРОДЖЕННІ ДИТИНИОдним із напрямків діяльності управління молоді та спорту Світловодського міськвиконкому є допомога сім'ям при народженні дитини. Згідно з наказами Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 23.09.05 №2102 та №3 від 10.01.06, управління  13 березня 2006 року отримало в Кіровоградській обласній адміністрації  135 пакунків малюка для жінок, які народили дітей у Світловодському пологовому відділенні в період з 1 квітня 2005 року по 11 серпня 2005 року. За наданими списками дитячого відділення поліклініки, допомогу мають отримати  143 дитини. 8 пакунків ще буде отримано додатково. На сьогоднішній день до управління звернулися і отримали пакунки 12 осіб.


Загальна сума вартості пакунка 100 грн. До нього входять ковдра, рушник,  2 фланелеві та 2 ситцеві пелюшки, 2 фланелеві та 2 ситцевих сорочечки, по одному фланелевому та ситцевому чепчику та енциклопедія для батьків.
Принагідно наголошуємо, що пакунки можна отримати лише за місцем народження дитини. Тобто ті, хто народився у Світловодському пологовому відділенні,  отримують допомогу у Світловодському управлінні молоді та спорту, а хто, наприклад, в Кременчуці -  у Кременчуцькому управлінні.

ДОПОМОГА СІМ'ЯМ ПО НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ
ДОПОМОГА СІМ'ЯМ ПО НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ




Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:



Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top