П’ятниця, 24 січня 2020
Светловодск

ЩЕ МОЖНА ГАСИТЬ

Строк погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги за розрахунковим чеками продовжено до 30 червня 2006 року. Про це ІА "Комівояжер" повідомив начальник обласного управління "Ощадбанку" Анатолій Козинський.


Він зазначив, що постановою Кабінету Міністрів України від 9 лютого 2006 року № 124 "Про реалізацію статті 36 Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" строк погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги за розрахунковими чеками, виданими відповідно до Порядку проведення у 2005 році розрахунків з погашення зобов'язань держави за знеціненими грошовими заощадженнями громадян в установах Ощадного банку колишнього СРСР шляхом погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги, продовжено.
За його словами, якщо вкладники, які мають розрахункові чеки, з будь-яких причин не погасили заборгованість за надані житлово-комунальні послуги, їм надано право повернути їх до зазначеного терміну установам відкритого акціонерного товариства "Державний ощадний банк України", які їх видали, для відновлення списаних сум на компенсаційних рахунках.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top