П’ятниця, 24 травня 2019
Светловодск

ДУХ ПРОРОКА

На фото: “Молодий Тарас Шевченко”, скульптор Іван Гончар.9 березня на початку весни минає 192 річниця від дня народження Великого Пророка. Тому пам'ятаємо весну, як весну нації.
Тарас прийшов на світ, поки ще скутий кригою, сивів Дніпро. Прийшов на світ, щоб дати себе розіп'яти за народ і Україну, як Христос, він карався, мучився, але не каявся, хоч знав, що може воскреснути хіба тільки, як дух. А воскресши, дух воскресить Україну.


На фото: “Молодий Тарас Шевченко”, скульптор Іван Гончар.Є в Україні святе місце, є в Україні Чернеча гора, яку знає весь світ, з якої видно весь світ, є Зелена круча над Дніпром у Каневі, освячена "Заповітом".
То ж стоїмо перед Тарасовою горою, як перед вічністю. Стоїмо перед Шевченком, як перед совістю народу і власною совістю. Стоїмо, як споконвіку світ стоїть під сонцем, стоїмо перед задумою віків. Ховають вони в нетрах вічності велику тайну, а в цій тайні тільки одне: ми будемо на землі, як нація, доки жива Шевченкова душа України.
Україна має сина Тараса, а належить він всьому людству, і перед людством та перед віками відповідальний за вічність свого Сина наш народ.
То ж стоїмо перед Шевченком серце до серця. Станемо, як перед власною совістю, і хай нам з небосяжного чола жертовною любовю до України освітить наше воскресіння і прийдешні многі літа пророцтва Поета.

Голова Світловодської міської організації
Товариства "Просвіта"                              
О. Возний.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top