Вівторок, 18 червня 2019
Светловодск

65, 90, 65, 90 І ЗНОВУ 65

Такі цифри, періодично змінючи одна одну, фігурують, звичайно, у копієчному еквіваленті, у тарифах на міські пасажироперевезення у Світловодську. Все почалося наприкінці минулого року. Тоді світловодський міськвиконком, на підставі розрахунків міських автоперевізників (зростання цін на енергоносії, на запчастини та комплектуючі, а також збільшення мінімальної заробітної плати), своїм рішенням збільшив з 3 січня поточного року тариф на пасажирські автоперевезення усередині міста з 0,65 грн. до 0,90 грн. і до сел. Власівка - з 0,90 грн. до 1,20 грн. (12 км від Світловодська). На час прийняття цього рішення міський голова Володимир Волков перебував на лікарняному. А коли він з'явився у "білому домі", зробив подання, на підставі якого, виконком, від  12 січня, відмінив це своє рішення і зобов'язав автоперевізників  повернутися до старих тарифів.


Ті послухалися, але звернулися до Господарського суду у Кіровограді, який своєю ухвалою призупинив рішення міськвиконкому про повернення до старих тарифів. Знов - 90! Але й мерія - "не промах". Виконуючий обов'язки голови, у свою чергу, призупинив рішення судової інстанції облцентру щодо призупинення рішення міськвиконкому про повернення до старих тарифів на пасажирські автоперевезення у місті (всім зрозуміло?), і зобов'язав з 3 березня повернутися до 65 копійок  по місту і 90 - на Власівку, до того часу, допоки з цим питанням не визначиться найближча сесія міської ради, яка збереться на своє засідання 21 березня. Та міські автоперевізники аж ніяк не відреагували на це розпорядження і продовжували упродовж трьох днів "брати по-новому". Тоді виконкомівці "прозоро натякнули" не бажаючим коритися "їздунам", що наразі ними готуються відповідні офіційні листи на адреси Світловодської міжрайпрокуратури, державної інспекції по цінам, Антимонопольного комітету з метою дати правову оцінку діям міських автоперевізників. 
Виконкомом міської ради Світловодська направлено офіційні листи до наглядових органів щодо з'ясування правомірності підстав міських автоперевізників у збільшенні тарифів за проїзд. Адже, зазначили в управлінні з економічних питань, виконком вважає, що за такими діями 5-ти автопідприємств міста, що надають зазначені послуги,  криється елемент змови... "Змовники" тактично принишкли, адже директор одного з автопідприємств балотується на мера  і, підкорившись волі "білого дому", знов повернулися до старих цін.
НаУм ОБУХ.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top