Вівторок, 11 грудня 2018
Светловодск

Угоняють і лише половину знаходять

Те, що автомобіль - не розкіш, а засіб пересування, знають всі. Але чому іноді на цій "не розкоші" декому так хочеться "пересуватися", що він не витримує і бере для цього чуже авто?
Згідно зі статистикою, за останні 10 років на території, яку обслуговує Світловодське міське відділення ДАІ, було викрадено 50 автомобілів та 28 мотоциклів. Виходить: щороку приблизно 8 світловодців залишаються "без коліс", зрозуміло, несуть збитки і невимовно страждають без свого дво- чи чотириколісного друга.

"Тільки за 2005 рік зареєстровано 9 незаконних заволодінь авто- та мототехнікою, з яких 5 одиниць повернуто власникам, а чотири - в розшуку (три автомобілі та один автопричіп), - говорить старший інспектор організаційно-інформаційного забезпечення Світловодського ВДАІ Валерій Липка. - Більшість злочинів було скоєно у нічний час, чотири одиниці автотранспорту було викрадено з гаража, одну - з домоволодіння по вул. Енгельса, чотири - шляхом вільного доступу у Приморському та Хмельницькому мікрорайоні, а також у с. Захарівка. Найпривабливіші для злочинців такого профілю місця - гаражні кооперативи "Промінь" №4 та "Таврія" (вул. Обсерваторна), "Дніпро-4" (вул. Лісозаводська), ГСК №8 (вул. Енгельса)". 
Робіть висновки і запам'ятайте: якщо ви маєте автомобіль, можна, звичайно, розраховувати, що, крім вас, за його збереженням мають пильнувати (а у разі викрадення - шукати) працівники ДАІ, але спочатку треба самому докласти максимум зусиль, щоб транспорт не став легкою здобиччю злочинців. Правоохоронці радять не залишати транспорт без нагляду, обладнати протиугінним пристроєм та користуватися послугами платних автостоянок.
Вікторія ВОЛОДИМИРСЬКА.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top