Середа, 22 травня 2019
Светловодск

ЕСДЕКІВСЬКІ КОНВУЛЬСІЇ

ЕСДЕКІВСЬКІ КОНВУЛЬСІЇКравчуківсько-медведчуківсько-шуфричське СДПУ(о) та менш дрібні блазні, що утворили блок "Не так", дістали свідомих городян своїм бігбордом (див. фото). І найогидніше те, що встановлено його не деінде - на в'їзді (виїзді) з міста, що робить його (міста) своєрідною візиткою.


Якби такі жупели виголошувала популістка Вітренко - можна було б плюнути і розтерти. Але коли подібне волають, начебто, помірковані політики і головним чином - Кравчук, який під час свого президентства, маневруючи поміж Азією та Європою, доволі серйозно залицявся до останньої, то це не зовсім зрозуміло. Та, про це згодом... Отже, проти НАТО. Досить вже те НАТО лайном закидати! Ще ніхто, з часу його утворення у 1949 році, з нього не вийшов, а навпаки, прийняття до цього блоку є престижним для країн зі сталою демократією і високим життєвим рівнем населення. Навіть маленький острівець у північній Атлантиці - Ісландія, яка й власної армії немає, - і та член НАТО. А, натомість, ЄЕП, яке уособлює три авторитарні країни, які і країнами назвати язик не повертається: Московська імперія, яка від розвалу тримається лишень на багнетах та кирзовому чоботі, (Єльцин було трішки дав демократії так вона ледь не розвалилася), Білорусія та Казахстан. Останні дві країни метеликом чкурнуть з того ЄЕПу, тільки-но народи цих країн здихаються своїх царьків - Лукашенку та Назарбаєва (а вони таки здихаються - історичні процеси незворотні). То куди ж тягнуть есдеки Україну?
ЕСДЕКІВСЬКІ КОНВУЛЬСІЇТепер російська мова. Неважко збагнути, що введення російської, як другої державної в Україні - смертний вирок українській. І хто-хто, а Кравчук має знати, що паралельне діловодство двома спорідненими мовами одночасно - обов'язково призведе до поглинання більш уживаною (російською) менш уживаної (української), яка такою стала унаслідок методичного нищення упродовж кількох століть... Фіни, які були під шведами і розучилися розмовляти рідною мовою, ввели у себе другу державну - шведську - через кілька десятиліть по виходу з-під протекторату Швеції, аж поки 80% громадян Суомі не заговорили фінською. На час звільнення Італії з під влади Австро-Угорщини лише 20% італійців знали рідну мову. На час створення у 1949 році держави Ізраїль лише 2% (два!) євреїв знали іврит...
В цьому контексті дивує метаморфоза першого президента України - з поміркованого, дещо "заторможеного" чоловіка, який до цього ніколи не ратував за зближення з Росією (втім, як і його дружки-"западенці" Медведчук та Шуфрич),  він перетворився на її палкого друга. Все пояснюється тим, що перед Льонею Кравчуком замайоріла реальна загроза, у разі обрання нового - патріотичного парламенту, "нюрнберзького" трибуналу за ядерне роззброєння України та за розбазарювання українського флоту на Чорному морі та за інші зради. Так що есдекам та іншим хлопцям і дівчатам є резон дріботіти ніжками і волати: "Не так!".
Лев ГАДЮКІН.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top