Неділя, 19 травня 2019
Светловодск

Майбутнє за енергозбережувальними технологіями

22 лютого на теренах СП "Світловодськпобут" було проведено міжрегіональний семінар-конференцію з питань енергозбережувальних технологій. У семінарі взяли участь представники теплопостачальних організацій різних регіонів країни та представники теплових мереж, які сьогодні вже застосовують у роботі принцип когенерації.


Головував під час зустрічі президент міжгалузевої асоціації Леонід Покровський, який, наразі, зазначив, що сьогодні Світловодськ у даному напрямку виходить на передові позиції не тільки по Кіровоградській області, а й по країні в цілому. Також у своїй промові пан Покровський позитивно оцінив роботу на посаді прем'єр-міністра нинішнього президента Віктора Ющенка, мовляв, ситуація в паливно-енергетичній галузі перевірялася і, відповідно, врегульовувалася щодня. Нинішній же міністр паливної енергетики, на думку виступаючого, є абсолютно некомпетентною, непідготовленою людиною, з приводу чого представники їхньої асоціації вже неодноразово зверталися до нинішнього прем'єра з проханням переглянути кандидатуру урядовця та врегулювати питання галузі взагалі.
Наступною темою, яку озвучив пан Покровський, була система централізованого опалення, яка, за його словами, є найкращим і ледь не єдиним альтернативним джерелом опалення наших помешкань, адже навіть цивілізована Європа (маються на увазі багатоквартирні будинки) відмовилася від автономного опалення на користь централізованих мереж.
Він зазначив, що опалювальний котел коштує досить дорого, а експлуатується лише 3-5 років. До того ж треба враховувати правила техніки безпеки, екологічні показники та інше. Але, відверто кажучи, не переконав.
Щодо вартості на електроенергію, яку встановлюють сьогодні власники енергетичних підприємств, то це просто перебір, адже за умови застосування когенераторів, їхні послуги стануть непотрібними. Тут виступаючий плавно перейшов до реклами заводу "Первомайськдизельмаш", яке спеціалізується на виготовленні когенераційних установок.
Учасники семінару більше години ділилися досвідом у галузі застосування енергозберігаючих технологій, приходячи до загального висновку, що застосування принципу когенерації є хоч і дуже дорогим, але все ж таки досить вигідним кроком: значна економія коштів, підвищення якості  послуг, що надаються, тощо .
А останнім пунктом програми семінару стала традиційна екскурсія на Кременчуцьку ГЕС.
Микола ШВЕРНЕНКО.
Майбутнє за енергозбережувальними технологіями
Майбутнє за енергозбережувальними технологіями
Майбутнє за енергозбережувальними технологіямиДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top