П’ятниця, 15 лютого 2019
Светловодск

Громадянська ініціатива „ЗНАЮ!”

alt“Знаю!” – неполітична, громадянська інформаційно-просвітницька ініціатива, що має на меті забезпечити відповідність між уподобаннями виборців та їхнім вибором, між вибором та результатом виборів. Засобами телебачення та радіо, інтернету (www.znayu.org.ua) та телефонної інформаційної лінії (8 800 50 22 500), поширенням просвітницьких листівок ми розкажемо про критерії вибору партії чи блоку, нові правила і процедури голосування, нові повноваження органів влади.


Знову з вами!
Ми були з вами під час виборчої кампанії 2004 року, ми будемо з вами і у 2006-му.
 
Ми не агітували вас за жодного з кандидатів на виборах 2004 і ми не збираємось вас агітувати і на цих виборах.
 
Ми Знали наскільки важливо бути активним на виборах 2004 року, ми розуміли, що ці вибори можуть дати світло або продовжити сутінки, бути вибором народу, або махінаціями влади та політтехнологів.  Ми Знали, що народну волю не можна побороти і тому намагались перадати ці знання вам. Ми це зробили!
 
Головним завданням на минулих, президентських виборах ми бачили перед собою:
• подолання зневіри у можливості змін;
• подолання внутрішнього страху в кожному з нас перед тиском та перед непевністю;
• забезпечення відповідності волевиявлення народу результатам голосування.
 
Сьогодні, коли преса є вільною, коли за підтримку чи не підтримку якоїсь політичної сили не карають, коли і влада, і опозиція на рівних можуть конкурувати на радіо, телебаченні, в газетах; коли загроза фальшування на виборах зведена до мінімуму (адже тисячі тих, хто намагався фальшувати на виборчих дільницях, понесли кримінальне покарання) наше завдання дещо інше, ніж на попередніх виборах.
 
Ми хочемо, аби ми всі, разом, дізналися:
 
• Ці вибори принципово відрізняються від усіх інших виборів, що будь-коли були в Україні, оскільки вперше владу всіх рівнів будн обрано за партійними списками на основі пропорційної виборчої системи;
• Вибори Верховної Ради України 2006 року є значно важливішими для майбутнього України, ніж вибори Верховної Ради 2002 року, адже нова Верховна Рада матиме значно більше повноважень!
• Згідно зі змінами до Конституції, які були ухвалені 8 грудня 2004 року, нова Верховна Рада, а не Президент України формуватиме Уряд.
 
Ми також знаємо і хотіли б, що про це знали і ви:
- 26 березня 2006 року депутатів усіх рад буде обрано вже не на 4, як це було дотепер, а на цілих 5 років!
- Відтак, якщо помилимося з вибором – терпіти обраних депутатів доведеться на 25% довше.
- Вибори-2006 відрізняються складністю вибору і способу голосувань, адже виборець отримає не один, а декілька бюлетенів:
• до Верховної Ради України;
• до обласної ради;
• до районної (районної у місті) ради;
• до сільської (міської) ради;
• бюлетень на обрання сільского(міського) голови.
 
Ми спробуємо розказати про те, як дізнатись більше про партії, які відповідають уподобанням саме громадян, як оцінити якісний склад партійних списків, як не помилитись при голосуванні.
 
Період „чорно-білих” виборів та виборчих „війн” закінчився. Настав час свідомого вибору серед множин в умовах свободи та відсутності тиску.
 
Інші ми – інші вибори, спільне – Знання та відповідальність за власний вибір.
Ми розкажемо вам про все, що ми Знаємо про ці вибори.
Ми доможемо вам дізнатись про те, що вас турбує.
Чекайте наших повідомлень у місцевих газетах, на радіо.
Звертайтесь до нас безпосередньо, дзвоніть на безкоштовну інформаційну лінію, завітайте на веб-сторінку. Знаю знову з вами!
Знання – це сила розуму! Розум – це вірний вибір, а вірний вибір – майбутнє наше та наших дітей.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top