Середа, 19 червня 2019
Светловодск

"ЛЕОПАРД" прижився на наших теренах - йому 17 років

У лютому Світловодська школа рукопашного бою "Леопард" святкує своє сімнадцятиріччя. У житті людини ця дата не ювілейна, але надзвичайно тепла і зворушлива, це вік, коли стаєш на стежину нових звершень, проте вже маєш певний життєвий досвід.


alt

Для громадської організації це вік солідний, бо треба втримати під одним дахом людей різних настроїв і характерів. А для цього треба бути досвідченим педагогом, тонким психологом, справжнім фахівцем своєї справи. Саме такими якостями і наділений незмінний тренер - педагог "Леопарда" Олександр Смотров. І йому є чим пишатися у день сімнадцятиріччя своєї організації.
Важко назвати точну кількість хлопців та дівчат, які, займаючись у школі, крок за кроком не тільки працювали над фізичною формою, але й формували власний характер і гартували волю. Для юнаків це була ще й підготовка до служби в армії. Один із напрямків діяльності організації - патріотичне виховання молоді.
Завдяки наполегливим заняттям, педагогічному підходу, розробленій особистій методиці занять учні Олександра Смотрова досягли високих результатів. Серед них є чемпіон України та чемпіон Міжнародного турніру з рукопашного бою, чемпіон області з боксу, чемпіон України з військового п'ятиборства. А команда школи неодноразово посідала призові місця в чемпіонаті України з рукопашного бою та військового п'ятиборства серед військово - патріотичних об'єднань.
Вихованці школи "Леопард" навчаються не лише прийомам самозахисту за стилем "САМБОУД", а й володіють такою зброєю, як автомат, тамфа, сайя, палка, шест, нунчаки, меч - катан.
Організація по праву пишається тим, що 1997 року разом із клубом "Перевал" вперше у місті було організовано стрибки з парашутом. Для цього із сміливцями працювали інструктори, а після трьох стрибків кожен отримав офіційне посвідчення.
Учні О. Смотрова є активними учасниками показових виступів, а також творчої діяльності нашого міста.
Підтримувати атмосферу дружби та взаємопідтримки допомагає і спільний відпочинок. Щороку діти виїздять на узбережжя Чорного моря, де мандрують заповідними місцями.
За роки своєї діяльності організація знайшла надійних друзів, до яких належать управління молоді та спорту на чолі з Оленою Макковій, управління освіти на чолі з Геннадієм Френкелем, ДЮСШ міста, якими керують Микола Пушкаренко та Ірина Мусієнко, завод "Калькулятор" та його директор Микола Лук'янчиков, директор ВАТ "Світловодський маслосиркомбінат" Юрій Керекеша, голова ПМК 68 Борис Нечипорук, Микола Вінніков, ТРК "Веселка" та ТРК "41 канал".
Завдяки повній віддачі та невтомній енергії школа "Леопард" завоювала авторитет у місті та стала знаною в Україні. І такою бажаємо їй залишатися надовго, адже 17 років - це лише початок життя.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • maks

  • 21 червня 2008 18:52
    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
школа ЛЕОПАРД the best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top