Вівторок, 17 жовтня 2017
Светловодск

"Каштан-39" - ні в тих, ні в сих

Кажуть, що українці - народ терплячий: менталітет, мовляв, у нас такий. А ще кажуть, що у будь-якого терпіння є своя межа. Мабуть, саме цієї межі досягає безгосподарність наших ЖЕКів, коли мешканці одностайно підтримують ідею створення ОСББ.
Так сталося і з будинком 39 по вулиці Леніна. 100-квартирна будівля сьогодні знаходиться у досить запущеному стані - проіржавіли труби  водопостачання та системи каналізації, у одному з під'їздів аварійний дах, не сьогодні-завтра обвалиться стеля, прибудинкова територія  майже ніколи не доводиться до ладу.
Розмови про створення об'єднання співвласників багатоповерхового будинку розпочалися ще у травні, але створили його в липні.
- Проти створення ОСББ невпевнено виступали тільки дві квартири, - розповідає заступник правління Наталя Різноока. - Власники магазинів, що розташовані на першому поверсі, теж особливо не зраділи, але запевнили, що підкоряться рішенню більшості. Категорично проти ОСББ був лише начальник нашого ЖЕКу (до речі - депутат міськради), який влаштував на зборах справжній концерт з криками: "Як наробите ділов - самі до мене приповзете!"
Проте народ на вмовляння не відреагував і представник прокуратури засвідчив, що процедура створення відбулася згідно з чинним законодавством і об'єднання співвласників за адресою вул. Леніна, 39 отримує назву "Каштан-39". Залишилося тільки прийняти від ЖЕКу технічну документацію, облікову картотеку та майно житлового комплексу на баланс ОСББ.
Та виявилося, що то був далеко не "хеппі енд".
Зрозуміло, що для ЖЕКів кожен будинок - це таке собі "золоте яйце", що приносить прибуток без жодних зусиль. А враховуючи тенденцію створення ОСББ на території, підконтрольній даному ЖЕКу (їх вже 5), там зрозуміли, що можна не тільки втратити декілька "золотих яєць", а й взагалі лишитися без них!
Такі об'єднання як "Каштан-39", "Приморський-44", "Славутич-8", "Вікторія-9" і до сьогодні не можуть змусити начальника ЖЕКу підписати акт прийому-передачі житлових комплексів. Навіть спроба "виловити" його на робочому місці не дала позитивного результату. Швидше зовсім навпаки. Зустріч членів робочих груп комісій закінчилася струсом мозку для одного з представників об'єднань співвласників, навіть - депутата міськради.
- Побачивши нас, - розповідає потерпілий, - він просто оскаженів. Спочатку ми почули на свою адресу брутальну лайку. Потім він зненацька кинувся на мене, виштовхуючи із приміщення. В результаті він виштовхав мене за двері і вдарив головою об кузов вантажівки, що стояла поряд. Я втратив свідомість. Чого тільки не дозволить собі людина, ховаючись за депутатською недоторканістю!
Сьогодні начальник ЖЕКу, незрозумілим чином отримавши у державного реєстратора копії документів 5 ОСББ (які є державною таємницею!), подає на них до суду, з метою скасувати реєстрацію об'єднань співвласників.
І поки паперові війни тривають, мешканці "Каштану" й досі перебувають під ЖЕКівським "ігом". Навіть звернення на ім'я міського голови не допомогло. ЖЕКівське "лоббі" непереможне.
А найцікавіше те, що 1 квітня ці люди знову можуть опинитися у депутатських кріслах, і це буде зовсім не смішно. То ж знову "зрастуй бєспрєдєл"?!!

Микола Шверненко.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • buvalyi

 • 6 грудня 2009 18:37
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
На: "Категорично проти ОСББ був лише начальник нашого ЖЕКу (до речі - депутат міськради), який влаштував на зборах справжній концерт з криками.."
Пройшло вже шість років, як цей начальник № 5, жеківець-регіонал не віддає пять будинків мешканцям. А одного депутата у 2005 році побив за те що він прийшов з мешканцями забирати в нього документацію.
Але ситуація погіршується тим, що ЖЕКівці влашували у Світловодську комунальну малину, щей консультують жеківців з інших міст...за наші з вами гроші - квартплату! Купують кожного пришедшего мера за наші гроші! То коли це закінчиться?
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Сьогодні, 17:37
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло 1
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.
 • admin 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  admin-фото
  Поражает отсутствие комментариев... и не важно каких! Неужели всех все устраивает? Вы, когда зубами стучать начнете, - вспомните этот момент.
 • Засранетц 10 жовтня 2017
  Наступного тижня почнуться виплати підвищених пенсій 1
  Засранетц-фото
  Підвищення пенсій не носить інфляційний характер, тому не може призвести до підвищення цін.

  А за чей счет банкет? Если совсем недавно, тот же Вова Гройсман чревоверещал за "огромную финансовую дыру в ПФ".

  И да, вспомним как не поднялись цены после "повышения" минимальной зарплаты.
 • admin 9 жовтня 2017
  АФІША: Державний академічний Волинський народний хор (РОЗІГРАШ КВИТКІВ!) 2
  admin-фото
  Цитата: Voda
  Хотіла придбати квиток на подарунок жінці, але...чи не буде холодно в парку 23 жовтня після заходу сонця?
  Концерт відбудеться у міському Палаці культури.

Top