Вівторок, 18 червня 2019
Светловодск

Не ради кіна зібрались в кінотеатрі

Подискутувати на задану тему прийшли відомі жінки - посадовці, бізнесвуменші, медпрацівниці, вчительки тощо, а також і чоловіки - лідери місцевих осередків політпартій, промисловці і таке інше.


Відкриваючи форум, лідерка міської Ліги Тетяна Дроздова зазначила, що приводом для проведення "столу" став той факт, що з 1 січня 2006 року набув чинності Закон України "Про забезпечення прав та можливостей жінок і чоловіків" і його абсолютне неcприйняття лідерами міських осередків політичних партій, громадою в цілому. Такий висновок можна зробити, проаналізувавши попередні передвиборні списки кандидатів в депутати міської ради, наміри, які давно обговорюються, щодо висунення кандидатів на посаду міського голови. Жодна партія не планує висувати жінку. Штучно створюється ситуація, за якої виключається можливість для жінок бути широко представленими  в органах міської влади. Адже, за словами пані Дроздової, в українському суспільстві, а особливо, напередодні виборів 2006 року, назріла потреба у докорінних змінах щодо ґендерної рівності громадян. Тобто, зазначила вона, в українському політикумі (і в центрі, і на місцях) необхідно створити статевий баланс, при якому не менше 30% ключових посад мають займати представниці жіноцтва. "Саме таких засад дотримуються у європейських країнах, до яких мріє долучитися й Україна", - наголосила вона.
У такому ж ключі були повідомлення й наступних ораторок - заступниць голови Ліги Адоліни Іваненко та Валентини Варфоломєєвої, заступниці нинішнього міського голови Наталії Гаврилюк, а також Магістра з економічних проблем Надії Мальцевої. Потім настала черга сильної статі. Лідер міських "нашоукраїнців" Павло Солодов заявив, що очолювана ним організація поважає принципи ґендерної політики - третина кандидатів на міське депутатство від НСНУ - жінки. З тезою, що жінкам "зелену вулицю" не могла не погодитись і решта виступаючих чоловіків, а підприємець Володимир Цейтлін запропонував обрати мером міста жінку. І хоча у залі знаходилось чимало представниць чарівної статі, присутні і без пропозиції пана Цейтліна знали про яку жінку йдеться… Але для агітації, як то кажуть, час ще не настав, а то фальшстарт буде.… А на завершення "круглий стіл" перетворився на добрий фуршетний стіл у сусідньому кафе.

Лев ГАДЮКІН.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top