Четвер, 15 листопада 2018
Светловодск

Крапля за краплею басейн наповнює

Міський спортивний комплекс - особливе місце, куди стікаються для шліфування своєї майстерності не лише майстри спорту, а й усі бажаючі вести активний спосіб життя і дбати про свою фізичну форму.

altУ роки перебудови об'єкт був переданий з балансу заводу чистих металів до комунальної власності міста і жодного разу не підпадав під капітальний ремонт. З того ж часу було припинено роботу басейну.
У круговерті років загубилася така традиційна українська форма колективної допомоги, як толока. Толокою виконували громадські роботи: будівництво і ремонт церков, шкіл, лікарень, доріг, мостів тощо.Відбудова спортивного комплексу - це інвестиція у здоров"я  своїх дітей, у власне здоров"я, у  створення  іміджу міста. І головне - в усвідомлення того, що тільки об"єднавшись народ стає сильнішим.
І світловодці це зрозуміли, бо не використавши ні копійки з міського бюджету, міський спорткомплекс починає готуватися до урочистого відкриття, яке відбудеться вдруге за час його існування. ДП "Завод чистих металів", ТОВ "Сілікон", ВАТ "Світловодський маслосиркомбінат", ВАТ Придніпровське виробниче управління ВАТ "ЗАлК", ПМК - 68, УЕГГ, ЗАТ "Об"єднання Дніпроенергобудпром" першими відгукнулися на таку незвичайну пропозицію і вклали власні фінансові та людські ресурси. За цими підприємствами закріплена певна ділянка роботи. Загальна сума їх вкладень на даний момент - 242 тис. грн.  Відгукнулися на заклик й інші підприємства та установи, перерахувавши свій одноденний заробіток та надавши будівельні матеріали на загальну суму 13212 грн. Це Кременчуцька гідроелектростанція, завод металоконструкцій, управління економіки, фінансове управління, управління житлово - комунального господарства, міськвиконком, управління у справах молоді та спорту. А це значить, що на сьогодні у спорткомплексі замінена електропроводка, сантехніка, кахель, підлога, двері.
altОдним із об"єктів спорткомплексу, який не знайшов свого господаря, залишився туалет. За найбруднішу справу - його демонтаж -  взялися тренери спорткомплексу та ДЮСШ №2 і управління молоді та спорту. 15 та 16 січня вони вийшли на суботник, аби прискорити процес ремонту. Стара конструкція розібрана, можна братися за відбудову нової.
До фінішу залишилося не так вже й багато, але не треба робити стрибок затяжним. Хочеться якомога скоріше перетнути фінішну стрічку. Звертаємося до тих підприємств, установ та громадян міста, які з якихось причин не брали участі в толоці. Просто зайдіть до спорткомплексу і , можливо, ви відчуєте, що саме вашої допомоги там не вистачає.
Відчуття спільної справи об"єднує, згуртовує людей. Давайте всі разом завершимо таку корисну справу, щоб потім з гордістю сказати: "І я долучився до неї". І тоді у нових стінах спорткомплексу з"являться нові відвідувачі, нові рекорди, нові чемпіони. І все це завдяки нашій згуртованості.

Тетяна Устьянцева
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top