Середа, 26 червня 2019
Светловодск

Крапля за краплею басейн наповнює

Міський спортивний комплекс - особливе місце, куди стікаються для шліфування своєї майстерності не лише майстри спорту, а й усі бажаючі вести активний спосіб життя і дбати про свою фізичну форму.


altУ роки перебудови об'єкт був переданий з балансу заводу чистих металів до комунальної власності міста і жодного разу не підпадав під капітальний ремонт. З того ж часу було припинено роботу басейну.
У круговерті років загубилася така традиційна українська форма колективної допомоги, як толока. Толокою виконували громадські роботи: будівництво і ремонт церков, шкіл, лікарень, доріг, мостів тощо.Відбудова спортивного комплексу - це інвестиція у здоров"я  своїх дітей, у власне здоров"я, у  створення  іміджу міста. І головне - в усвідомлення того, що тільки об"єднавшись народ стає сильнішим.
І світловодці це зрозуміли, бо не використавши ні копійки з міського бюджету, міський спорткомплекс починає готуватися до урочистого відкриття, яке відбудеться вдруге за час його існування. ДП "Завод чистих металів", ТОВ "Сілікон", ВАТ "Світловодський маслосиркомбінат", ВАТ Придніпровське виробниче управління ВАТ "ЗАлК", ПМК - 68, УЕГГ, ЗАТ "Об"єднання Дніпроенергобудпром" першими відгукнулися на таку незвичайну пропозицію і вклали власні фінансові та людські ресурси. За цими підприємствами закріплена певна ділянка роботи. Загальна сума їх вкладень на даний момент - 242 тис. грн.  Відгукнулися на заклик й інші підприємства та установи, перерахувавши свій одноденний заробіток та надавши будівельні матеріали на загальну суму 13212 грн. Це Кременчуцька гідроелектростанція, завод металоконструкцій, управління економіки, фінансове управління, управління житлово - комунального господарства, міськвиконком, управління у справах молоді та спорту. А це значить, що на сьогодні у спорткомплексі замінена електропроводка, сантехніка, кахель, підлога, двері.
altОдним із об"єктів спорткомплексу, який не знайшов свого господаря, залишився туалет. За найбруднішу справу - його демонтаж -  взялися тренери спорткомплексу та ДЮСШ №2 і управління молоді та спорту. 15 та 16 січня вони вийшли на суботник, аби прискорити процес ремонту. Стара конструкція розібрана, можна братися за відбудову нової.
До фінішу залишилося не так вже й багато, але не треба робити стрибок затяжним. Хочеться якомога скоріше перетнути фінішну стрічку. Звертаємося до тих підприємств, установ та громадян міста, які з якихось причин не брали участі в толоці. Просто зайдіть до спорткомплексу і , можливо, ви відчуєте, що саме вашої допомоги там не вистачає.
Відчуття спільної справи об"єднує, згуртовує людей. Давайте всі разом завершимо таку корисну справу, щоб потім з гордістю сказати: "І я долучився до неї". І тоді у нових стінах спорткомплексу з"являться нові відвідувачі, нові рекорди, нові чемпіони. І все це завдяки нашій згуртованості.

Тетяна УстьянцеваДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живие, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top