Неділя, 19 травня 2019
Светловодск

Дві "бригади" можуть піти за грати

Нещодавно місцеві правоохоронці під час чергового відпрацювання затримали дві злочинні групи, які останнім часом дошкуляли і мешканцям міста та району, і господарствам району крадіжками. Вік злодіїв приблизно однаковий - до 30 років. Невідомо, що стало причиною того, що молоді, міцні чолов'яги пов'язали свою долю з постійним ризиком та страхом, але сьогодні двоє з них  заарештовані, з двох взято підписку про невиїзд. Зрозуміло, що на них через 1,5-2 місяці чекає суд. Але про все - по черзі…


З середини грудня до початку січня, за словами Сергія  Костенка, начальника Світловодського МРВ УМВС, правоохоронці затримали групу з 5 осіб, які скоювали злочини на території міста протягом 2004 - 2005 років. У даний час їм інкримінують три пограбування (забирали мобільні телефони та сумочки у жінок) та п'ять крадіжок. Тобто, на сьогоднішній день розкрито 8 злочинів минулих років, скоєних згаданим квінтетом. Ця група також підозрюється  у хуліганстві, скоєному раніше, але слідство по цьому факту триває.
Друга група, що складалася з чотирьох правопорушників, за словами головного міліціонера міста, - більш серйозна. Вони «промишляли» на території сіл Іваново, Захарівка, Медорево. Злочинці - один мешканець Іванівки та троє з Олександрійського району - на кримінальній ниві добре спрацювалися і, певно, уявляючи себе крутими хлопцями, викрадали електродвигуни і продавали їх на ринках Олександрії. Сьогодні розкрито крадіжку 10 двигунів в ТОВ "Дружба", а також крадіжку майна зі складу цього господарства. Інший епізод з цієї ж епопеї: зникнення 5 електродвигунів на суму 3744 грн. з зерноочисної машини.
Ви не повірите, але ця "бригада" не погребувала навіть домашньою птицею і забрала її з господарства гр. К. Перевіряються також чисельні факти крадіжок у с. Захарівка.
Не менш вдало і оперативно співробітники міліції розкрили одне вбивство та один випадок нанесення тяжких тілесних ушкоджень. На початку року два громадянина на Власівні разом розпивали спиртні напої, але щось там не поділили, і один наніс іншому 7 ножових поранень. Останній, зрозуміло, помер. В іншому випадку жінку було дуже побито. Підозрюваних у скоєному затримано, ведеться слідство.
Не дають злочинці розслабитися міліції ні у будні, ні у свята, але й правоохоронці завжди напоготові. За результатами ранжування, цього року Світловодський міськрайвідділ внутрішніх справ посів 12 місце, і, за словами Сергія Васильовича, це гарний результат, адже раніше ми вище 20 місця не піднімалися.

А  ТИМ ЧАСОМ...
Слова Сергія  Костенка  про затримання групи, яка чинила дрібні крадіжки, вселяють надію, що ходити вулицями Світловодська стане безпечніше, а мобільний телефон буде не так лячно витягувати з сумки чи кишені … Але кримінальні зведення, надані службою "02", говорять інше: пильність втрачати не варто.
У період з 9 по 14 січня у нашому місті зафіксовано 4 крадіжки мобілок, жоден злочин не розкрито, тож всі четверо постраждалі не мають змоги спілкуватися, як звикли до цього раніше, і лише в одному випадку у скоєнні злочину обґрунтовано підозрюється 20-річний чоловік без постійного місця проживання. Втішного мало…
У ніч з 10 на 11 січня невідомі з гаража 62-річного Ф. забрали автомобільне масло та запчастини. Для цього вони попередньо проламали… стіну. Злочинців шукають.
У переддень нового року за старим стилем правоохоронці зіпсували святковий настрій 62-річному мешканцю Павлівки:  його звинувачують у продажу спиртних напоїв, виготовлених у домашніх умовах.

Вікторія ВОЛОДИМИРСЬКА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top