Вівторок, 18 червня 2019
Светловодск

Блюзнірські жарти

Ранком 12 січня на пульт чергової частини Світловодської державної пожежної частини-17 надійшло повідомлення про те, що четверо осіб знаходяться у моторному човні в акваторії Кременчуцького водосховища, двигун зламався й не заводиться, але одному з чоловіків його робоча частина відірвала руку - він стікає кров'ю, човен безпорадно дрейфує, "екіпаж" потерпає від холоду. Одним словом - SOS!


Негайно, повідомили нам в міському управлінні з надзвичайних ситуацій, для координації рятувальних дій було створено оперативний штаб, до складу якого увійшли представники органів виконавчої влади, районних відділів МНС, МВС та мобільної оперативної групи головного управління МНС. Також було залучено особовий склад райвідділів ГУМНС та УМВС, Світловодської водолазно-рятувальної станції та пошуково-рятувальної групи аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУМНС у складі 25 чоловік, а в небі над акваторією найбільшого в Україні водосховища баражував  гелікоптер Мі-8, що прилетів з Олександрії. Марно.
Дві доби ретельного пошуку жодних слідів трагедії на воді не виявили. Це дало підстави стверджувати про чийсь недолугий та блюзнірський жарт, вартість якого, за словами МНСівців, коливається в межах 50-60 тисяч гривень. Тепер міліціянтам треба знайти придурків-жартівників.
"Вважаю, що прокуратура зобов'язана звернутися до оператора мобільного зв'язку "Kyiv Star" (саме з мобільного телефону цього оператора надійшов тривожний дзвінок), задля встановлення особи "жартівника", - зазначив начальник міського управління МНС Микола Шалаєвський.

Віталій АСАУЛЕНКО.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top