Середа, 18 жовтня 2017
Події

Рішучій виступ за рівні права Новина з фото

Рішучій виступ за рівні права
15 січня 2006 року в демонстраційному залі „Прадо”, що на Леніна 96,  Світловодська міська організація ВГО „Ліга жінок-виборців України „50/50” провела „круглий стіл” на тему: „Рівні права та можливості для жінок і чоловіків в усіх сферах суспільного життя – запорука позитивного розвитку суспільства”.
На зустріч були запрошені лідери місцевих осередків політичних партій, керівники установ, підприємств, організацій, засоби масової інформації. Слід відзначити, що з 15 запрошених чоловіків-лідерів, у заході наважилися взяти активну участь лише 7. Серед них Павло Солодов, Юрій Лукінський, Олександр Путілін, Андрій Зубков, Юрій Мєшков, Валерій Попов, Володимир Цейтлін. Зала була заповнена вщент відомими у місті жінками, здатними відстоювати свої права.

Інформаційним приводом для проведення заходу став той факт, що з 1 січня 2006 року набув чинності Закон України „Про забезпечення прав та можливостей жінок і чоловіків” і його абсолютне несприйняття лідерами міських осередків політичних партій, громадою в цілому. Такий висновок можна зробити, проаналізувавши попередні передвиборні списки кандидатів в депутати міської ради, наміри, які давно обговорюються, щодо висунення кандидатів на посаду міського голови. Жодна партія не планує висувати жінку. Не береться до уваги визнаний світовою практикою рівень – „критичної маси” представництва жінок у парламентах (не менше 30%). Спостерігається політична  латентна дискрімінація. Штучно створюється ситуація, за якої виключається можливість для жінок бути широко представленими  в органах міської влади.

Статею 12 ”Закону України „Про забезпечення прав...” передбачається, що органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування провадять  просвітницьку діяльність з питать гендерної рівності, співпрацюють з об’єднаннями громадян щодо забезпечення рівності прав та можливостей жінок і чоловіків і т.д. Очевидно, що ніхто не поспішає розпочинати діяльність в цьому напрямку. Протягом усіх чотирьох скликань за часів незалежності жінки у складі депутатів міської ради становлять від 15 до 21%. Тенденцій до кардинальних змін щодо гендерного співвідношення поки що не спостерігається.

Рішучій виступ за рівні права

Прослухавши повідомлення голови міської організації Ліги Тетяни Дроздової про ситуацію, яка склалася на сьогодні, заступника голови Ліги Адоліни Іваненко про новий Закон, заступника голови Ліги Валентини Варфоломєєвої про подібності і відмінності між жінкою і чоловіком та розрізнення ролей, які вони відіграють у суспільстві, заступника міського голови Наталі Гаврилюк про переваги і недоліки жінки-керівника з власного досвіду роботи, учасники вдалися до цікавої тривалої дискусії. Переважна більшість чоловіків погодилася з тим, що жінкам таки потрібно надати місце у передвиборних списках кандидатів у депутати міської ради, а Володимир Цейтлін, навіть висловив позитивну думку з приводу підтримки жінки на посаду міського голови.

Підбиваючи підсумки заходу, Ліга закликала  міську владу, лідерів місцевих осередків політичних партій  негайно переглянути своє ставлення до жінки, забезпечити їй рівні права  з чоловіками на виборах до міської ради  у 2006 році. Не можна  допустити продовження дискримінації жінок у найближчі 5 років. Часу обмаль, але все можна виправити, усвідомивши, що керувати містом повинні не тільки чоловіки.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Val Dots Сьогодні, 20:36
  Милые дамы, брак с иностранцем — это реально! 1
  Val Dots-фото
  Тут подстава какая-то, у "жениха" на фото ногти длинные
 • Ольга Т Сьогодні, 15:40
  Козярчук, Френкель: от і виросли дітки 1
  Ольга Т-фото
  Московітська мова? Такой нет.Любит автор Козярчука.Хоть как-то укусить...Френкель приплачивает?
 • Pravdainukr Вчора, 21:09
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Pravdainukr-фото
  Керівник аналітичної служби підприємства Олена Михайлик, случайно не супруга Владимира Михайлика (бывшего директора Светловодск-сбыт)?

  Кто-то в курсе, как дела у бывшего руководства? :)
 • Засранетц Вчора, 17:37
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.

Top