Неділя, 19 травня 2019
Светловодск

Новорічна казочка

Новорічна казочка
Добігає кінця цикл новорічних свят, до яких усі так довго готувалися, щоб рік пройшов так же весело і багато.


Готувалося до святкування і управління молоді та спорту, щоб маленькі світловодці зустрілися з Дідом Морозом і Снігуронькою та отримали солодкі подарунки.

До обов'язків управління входить опікування в першу чергу пільговими категоріями дітей. Виходячи з цього, було організовано 3 новорічних  ранки, кошти на проведення яких були виділені з міського бюджету.

Третього січня навколо ялинки водили хоровод 145 дітей з багатодітних родин.

Четвертого січня на новорічну виставу до Кіровоградської обласної  філармонії вирушило 40 дітей - сиріт та дітей, що знаходяться під опікою, подарунки для яких надала обласна державна адміністрація.

Десятого січня відбувся новорічний ранок для 120 дітей з фізичними обмеженнями.

Хочеться подякувати працівникам міського палацу культури, які влаштували казку для своїх юних глядачів.

Зворушливо виглядали божі корівки, гномики та зайчики, які кружляли в хороводі. Діти отримали не лише подарунки, а й гарний настрій від спілкування один з одним. Були задоволені й батьки, адже спілкувалися не лише діти, а й вони самі.

Принагідно хочеться звернутися до батьків дітей усіх вищезазначених категорій, які в силу якихось обставин не отримали подарунок, отримати його в управлінні молоді та спорту, міськвиконком, кім. 34.

Тетяна Устьянцева, 
управління молоді та спорту.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top