Середа, 18 жовтня 2017
Светловодск

Світловодські танцюристи-візочники були не останніми на "Ukrainian open"

«Ритми Печерська» - таку назву мав міжнародний конкурс бального танцю, який щойно відбувся у Києві, в рамках якого було проведено відкриті змагання „Ukrainian Open” та Чемпіонат України зі спортивного танцю на візках, на яких світловодські танцюристи Центру активної реабілітації інвалідів „Добрада” гідно представили і рідне місто, і регіон, і, врешті, Україну.
altАдже, за словами керівника ЦАРІ „Добрада” Олени Шаньгіної,  в престижних та рейтингових змаганнях брали участь команди з України, Росії, Білорусі,  збірні Німеччини і США. „Порівняно з минулими роками, - говорить пані Олена, - з’явилось багато нових учасників, які презентували дуже яскраві й насичені програми. Здавалося, для танцюристів на візках не існує фізичних обмежень – настільки досконалим, по-справжньому натхненним було виконання європейських і  латиноамериканських танців”. Але й світловодці, зазначає керівниця „Добради” не виглядали такими собі провінційними новачками.  Не зважаючи на значну конкуренцію, наша команда у складі Олени Піменової, Геннадія Капкана, Василя Погодаєва, Елеонори Вагіної, Ярослава Мусієнка виборола 4 і 5 місце у Всеукраїнському заліку.
«Треба відзначити високий рівень змагань, ми дістали величезний досвід і маємо сподівання в наступному році потрапити до збірної команди України. – Це вже слова тренера команди Ярослава Мусієнка. -   Після вдалого виступу світловодські танцюристи знову готові до напружених тренувань, адже танці для них це не тільки мистецтво, а й частинка життя”, - підсумував пан Ярослав.

Віталій Асауленко.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Val Dots Сьогодні, 20:36
  Милые дамы, брак с иностранцем — это реально! 1
  Val Dots-фото
  Тут подстава какая-то, у "жениха" на фото ногти длинные
 • Ольга Т Сьогодні, 15:40
  Козярчук, Френкель: от і виросли дітки 1
  Ольга Т-фото
  Московітська мова? Такой нет.Любит автор Козярчука.Хоть как-то укусить...Френкель приплачивает?
 • Pravdainukr Вчора, 21:09
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Pravdainukr-фото
  Керівник аналітичної служби підприємства Олена Михайлик, случайно не супруга Владимира Михайлика (бывшего директора Светловодск-сбыт)?

  Кто-то в курсе, как дела у бывшего руководства? :)
 • Засранетц Вчора, 17:37
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.

Top