П’ятниця, 24 травня 2019
Светловодск

Світловодські танцюристи-візочники були не останніми на "Ukrainian open"

«Ритми Печерська» - таку назву мав міжнародний конкурс бального танцю, який щойно відбувся у Києві, в рамках якого було проведено відкриті змагання „Ukrainian Open” та Чемпіонат України зі спортивного танцю на візках, на яких світловодські танцюристи Центру активної реабілітації інвалідів „Добрада” гідно представили і рідне місто, і регіон, і, врешті, Україну.


altАдже, за словами керівника ЦАРІ „Добрада” Олени Шаньгіної,  в престижних та рейтингових змаганнях брали участь команди з України, Росії, Білорусі,  збірні Німеччини і США. „Порівняно з минулими роками, - говорить пані Олена, - з’явилось багато нових учасників, які презентували дуже яскраві й насичені програми. Здавалося, для танцюристів на візках не існує фізичних обмежень – настільки досконалим, по-справжньому натхненним було виконання європейських і  латиноамериканських танців”. Але й світловодці, зазначає керівниця „Добради” не виглядали такими собі провінційними новачками.  Не зважаючи на значну конкуренцію, наша команда у складі Олени Піменової, Геннадія Капкана, Василя Погодаєва, Елеонори Вагіної, Ярослава Мусієнка виборола 4 і 5 місце у Всеукраїнському заліку.
«Треба відзначити високий рівень змагань, ми дістали величезний досвід і маємо сподівання в наступному році потрапити до збірної команди України. – Це вже слова тренера команди Ярослава Мусієнка. -   Після вдалого виступу світловодські танцюристи знову готові до напружених тренувань, адже танці для них це не тільки мистецтво, а й частинка життя”, - підсумував пан Ярослав.

Віталій Асауленко.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top