Середа, 26 червня 2019
Светловодск

Безкарні вбивці за кермом

На проїжджій частині центральної вулиці Світловодська валявся труп. Перехожі тієї вранішньої години, хто відвертав від нього обличчя  (а якщо йшов з дитиною - відвертав і її голівку у протилежний бік). Дехто вглядався у небіжчика: чи не знайомий? І всі просувалися далі у своїх справах...


altТа й, власне, чого лемент здіймати - не людину ж авто переїхало - кішку. Ну, вагітну... Мертва тваринка лежала понад самим бордюром - головою до нього, з усього видно, вона майже перетнула проїжджу частину, коли двонога тварь в авто, судячи з усього, навмисно вивернула кермо вправо задля цього вбивства... Дехто, прочитавши, подумає: тут людське життя ні фіга не варте, а він котами бездомними переймається. І котами, і собаками... Може, від того й дебілішає наше суспільство, що десь у нетрях його свідомості загубилося поняття співчуття та співпереживання?
Цей далеко не рідкий випадок став приводом для звернення до нашого ДАІ, аби з'ясувати: чи є в дорожніх правилах яка-не-яка відповідальність водія за вбивство "братів наших менших" на дорогах? Виявляється, дав нам відповідь старший даішний інспектор Микола Саламашенко, ні за котів, ні за собак, ні за іншу живність, що потрапила (навмисно або не навмисно) під колеса автотранспорту, водій ані покарання, ані відповідальності не несе. Ну, хіба що, зазначає пан Микола, хазяї якогось породистого собаки, розчавленого автом, подадуть у суд - лише тоді "воділа" може понести адміністративну відповідальність, та й то за умови, коли вдасться довести, що тварина була на повідку...
Які ж таки барани, наші законодавці - виходить, будь-який водій може заради розваги спрямувати свою "тачку" на будь-яку безпритульну тварину, що перетинає дорогу, розчавити її колесами, обляпавши (при цьому) кишками та кров'ю жертви перехожих (в тому числі й дітей) і поїхати собі далі, абсолютно не переймаючись за відповідальність - все можна, що не заборонено законом...
А от в цивілізованих країнах, зокрема в Англії, на таких виродків очікує суворе покарання - волі позбавити навіть можуть. Буддійські ченці, йдучи, змітають віничком пил попереду себе, аби на кузьку випадково не наступити. Але, що нам Англія та монахи, якщо ми дебілішаємо прогресово. 

НаУм Обух.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Щось я сумніваюсь що "двонога твар" навмисно ганялась за кішкою по проїжджій частині. А тваринку звичайно жалко, сподіваюсь свідомий автор поховав її належним чином.
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живие, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top