Вівторок, 18 грудня 2018
Светловодск

“Журналісти - автомобілісти”

Міжнародні журналістські ралі “Київська осінь – 2005”, які відбулися у столиці, цієї прекрасної осінньої пори, ознаменувались і участю Світловодського екіпажу. Альона Гуртова та Валентина Черемісіна, представники ВАТ ТРК “Веселка”, в таких змаганнях виступали вперше.

За сприяння мера м. Київ Олександра Омельченка, на Хрещатику, головній вулиці країни, відбулось справжнє свято. 33 екіпажі з різних областей України, з Литви, Росії, Перу та  Польші взяли участь у видовищному спортивному святі. Відкрив офіційну частину Міністр з питань сім`ї, молоді та спорту Юрій Павленко. Він привітав присутніх та учасників і зазначив, що подібні акції сприяють не лише спортивному розвитку та спрямуванню на здоровий спосіб життя, а й на укріплення сімей (адже одна четверта частина екіпажів – сімейні пари) та об`єднання журналістів різних країн. Екіпаж, який представляв наше невеличке, але ж гарне і відоме в Україні містечко Світловодськ, складався із представників ВАТ ТРК “Веселка”. Пілота – голови правління фірми Альони Гуртової і штурмана - редактора студії новин Валентини Черемісіної.
І хоча майже 10-ти річний стаж авто-раллі “Київська осінь – 2005”, який було засновано за участі БФ “Журналістська ініціатива”, наш екіпаж виступав вперше у такому заході, та виглядав він досить презентабельним. За словами учасниць, подібні “журналістські розваги” надають можливість випробувати себе на сміливість, кмітливість, впевненість, крім того відчути плече друга, журналіста, адже саме в цій професії воно так необхідне. Ну і звичайно ж не відбулось би свято без спонсорів: Страхової компанії “ТАС”, підприємства “Укрзапчастина” та Всеукраїнської громадської організації “Союз сприяння інтеграцій та інвестицій в економіку України”. Отримали учасники авторалі і  подарунки від мера Києва Олександра Омельченка це наручні годинники, які було вручено і нашим журналісткам - автомобілісткам за сміливість та участь у міжнародному журналістському авторалі.

Оля Верба

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top