Субота, 27 квітня 2024

^ Реклама ^
Спорт

Шахи. Ігор Денисов – кращий шахіст міста

Шахи. Ігор Денисов – кращий шахіст містаПочинаючи з першотравневих свят шахісти міста провели цілу серію змагань та взяли участь у виїзних тур-нірах. Так, 1-го та 9-го травня кращі шахісти міста знову зібралися, аби черговий раз довести свою майстерність. В обох випадках першу сходинку посів КМС, депутат міської ради Ігор Денисов. Другу – КМС Олександр Сушко. І тільки третя сходинка спочатку дісталася Олександру Бендюку, а наступного разу – Олександру Лезі.
15 та 16 травня троє представників нашого міста взяли участь у турнірі пам'яті видатного шахіста Кіровоградщини Володимира Петренка зі швидких шахів. 34 учасники із різних куточків області протягом семи турів намагалися вибороти призові місця. До речі, турнір прийнято вважати неофіційним чемпіонатом області. Перше місце посів кіровоградець Віктор Ломакін. Друге місце виборов Ігор Денисов, провівши три поєдинки у нічию, зокрема, і з переможцем турніру, та чотири виграв. Третю сходинку зайняв Геннадій Ходотов (Кіровоград).
^ Реклама ^

А вже 5-го червня шахово-шашкова секція провела бліц-турнір серед своїх членів, присвячений Дню міста. Участь у змаганнях взяли 16 шахістів, в числі яких була багаторазова учасниця обласних змагань Тетяна Ламтєва. І знову перше місце посів Ігор Денисов, не зазнавши в ході турніру жодної поразки, закріпивши за собою репутацію кращого шахіста міста. Друге місце виборов Олександр Литвинов. Третє - Олександр Бондарь. Переможців нагороджено грамотами управління молоді та спорту виконавчого комітету.

Микола Шверненко.

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.