Субота, 16 лютого 2019
Кримінал

Співробітники Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області викрили схему чергової афери в кредитно-банківській сфері

Співробітники Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області викрили схему чергової афери в кредитно-банківській сферіЗагрози державній безпеці в кредитно-банківському секторі регіону негативним чином впливають на розвиток вітчизняної економіки в цілому. В зв'язку з цим, в УСБУ в Кіровоградській області, здійснюються комплексні заходи з їх викриття, документування і припинення.
УСБУ задокументовано факти, пов'язані із зловживання службовим становищем, службовим підробленням, використанням завідомо підроблених документів та легалізацією коштів, здобутих злочинним шляхом, з боку директора одного з приватних підприємств обласного центру під час отримання кредиту в відділенні філії одного з комерційних банків. Встановлено, що ця особа з метою отримання кредитів для власних потреб, надавала до банку чисельні довідки, що містили недостовірні дані про розмір щомісячних заробітних плат, нібито отримуваних особисто нею самою, а також рідними й близькими.


За фіктивними документами укладалися вигідні кредитні договори та отримувалися позики. Після укладання договору вказаний позичальник не сплачував кредит та відсотки і до банківської установи не з'являвся. В такий спосіб банківській установі було завдано збитків на загальну суму понад 160 тисяч гривень. У квітні цього року отримані УСБУ матеріали, в порядку ст. 97 Кримінально-процесуального кодексу України, передані до прокуратури міста Кіровограда. Після їх розгляду органами прокуратури стосовно зазначеної особи вже порушено кримінальну справу за ознаками складу злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 та ч. 1 ст. 209 Кримінального кодексу України. Ведеться слідство.

Прес-група УСБУ в Кіровоградській області.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top