П’ятниця, 07 травня 2021
Кіровоградщина

Влада Кіровоградщини обіцяє захищати ЗМІ від цензури

Влада Кіровоградщини обіцяє захищати ЗМІ від цензуриЩодо посадовців, які втручатимуться в діяльність ЗМІ в Кіровоградській області, будуть вживатися відповідні дисциплінарні заходи, в тому числі звільнення з роботи.
Про це під час апаратної наради 31 травня заявив голова Кіровоградської ОДА Сергій Ларін.
"Останнім часом деякі опозиційні депутати критикують нас за тиск на засоби масової інформації. Я, як бачите, досить часто зустрічаюся із журналістами, я завжди готовий відповідати на їхні питання. І якщо виявляться факти втручання у діяльність ЗМІ, то ми реагуватимемо жорстко, аж до звільнення з посади… Але поки що мені невідомо про такі випадки", – сказав Сергій Ларін.


Нагадаємо, народний депутат від БЮТ Володимир Яворівський на прес-конференції у Кіровограді 28 травня заявив, що Кіровоградська обласна державна адміністрація тисне на районні газети області.

"У мене є дані щодо газети "Трудівник Устинівщини". Їм заступник голови ОДА Лариса Давиденко так і сказала: "Я не розумію, як можна бути на державній службі і в опозиції. Є чітка президентська вертикаль", – сказав Володимир Яворівський.

За його словами, "існує чітка вказівка: не друкувати про владу негативних матеріалів".

"На Кіровоградщині почали закручувати гайки свободі слова", – наголосив народний депутат.

Офіційний сайт Кіровоградської ОДА.
Фото: kirovograd.proua.comДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top