Неділя, 16 травня 2021
Влада

На засіданні виконавчого комітету

Члени виконавчого комітету на своєму засіданні 15 квітня розглянули близько 50 питань. Коротко про основні.
Три дні навчально-польових занять – перший крок до армії. В 11 класі учні вивчають предмет "Захист Вітчизни". Відповідно до навчальної програми з цього предмету з 19 по 22 травня 2010 року триватимуть триденні навчально-польові заняття з юнаками випускних класів. Військовий комісар Г. Лорінець має забезпечити організацію та проведення учбових стрільб, узгодивши все з управлінням освіти.


Грамоти – кращим! Про заохочення працівників НВК №4 доповів С. Гайдук, начальник оргвідділу. Отож, з нагоди 50-річного ювілею заснування цього освітнього закладу за багаторічну плідну і творчу працю, особистий вагомий внесок у розвиток освітянської галузі міста та інші численні заслуги Почесною грамотою виконавчого комітету Світловодської міської ради нагороджено Любов Чіртік, заступника директора з навчально-виховної роботи; Людмилу Тумакову, заступника директора з навчально-виховної роботи; Тетяну Апанасенко, заступника директора з виховної роботи; Божену Капелюшну, вчителя зарубіжної літератури; Наталію Степанець, вчителя початкових класів; Ларису Куліш, вчителя музики.

Ще одна освітня новина. Якщо раніше, з 17 квітня 2003 року, згідно з "Порядком призначення керівників освітніх установ та їх заступників" директори шкіл бралися на роботу на контрактній основі, то 15 квітня члени виконкому вирішили, що це рішення виконкому (№ 459 від від 17.04.03 року) втратило чинність і відтепер буде переглянуто умови складання трудових договорів з керівниками та їх заступниками. По-новому будуть укладатися безстрокові трудові договори. До того ж, призначення керівників освітніх закладів та їх заступників буде проводитися управлінням освіти за попереднім погодженням з міськвиконкомом.

Строки опалювального сезону. Про термін закінчення опалювального сезону 2009-2010 р.р. повідомив В. Семенов. Отож, з 12 квітня опалювальний сезон закінчився в котельнях №1,5,6 та з 13 квітня – в котельнях №2,3. В роботі залишилася котельня №8, поточна пологового відділення ЦРЛ за адресою: вул. Ле-ніна, 110, дві когенераційні установки за адресою: вул. Крупської, 2а та по вул. Бойка, 15, а також котельня №7 по вул. Павлова, 18 (для забезпечення споживачів гарячою водою).

Пильнуйте своїх домашніх улюбленців! З 9 квітня начальник управління житлово-комунального господарства В. Семенов рішенням виконкому зобов'язаний поновити роботи зі знищення у місті бродячих тварин, а начальник управління ветеринарної медицини Ю. Кондратюк має проконтролювати виконання правил утримання домашніх тварин їх власниками.

«СВ».Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top