Четвер, 03 грудня 2020
Влада

Після нас хоч потоп

Після нас хоч потопДо Громадської ради при Світловодському міськвиконкомі звернулися члени садових товариств "Металург-3" та "Світанок-2", які щодня ходять від кінцевої зупинки 23-го автобусного маршруту понад огорожею заводу чистих металів на свої дачі.
Справа в тім, що в кінці минулого року нові власники заводу чистих металів зрізали з естакади понад 300 метрів півметрових труб, якими не так давно на завод подавалося тепло із новітньої заводської котельні. Але ось сотні кілограмів небезпечної для здоров’я скловати, якою були вкутані ці труби, так і залишили розкиданими біля доріжки, якою на свої дачі щодня ходять сотні людей, в тому числі діти.


Можливо, в ситуацію втрутиться прокуратура та екологічна інспекція, до яких звернулася Громадська рада? А, можливо, і міська влада, адже у виконкомі і депутатському корпусі є посадові особи – представники заводу – які щодня зі своїх кабінетів дивляться на це неподобство. А поки-що скловата розноситься вітром, висить на деревах і може принести багато горя та зашкодити здоров’ю світловодців.

Сергій Тишко,
член Громадської ради.
На знімку: звалище скловати.Керівникові Світловодської екологічної інспекції
Рибачук К.І.
Світловодській міжрайпрокуруратурі
"Про ліквідацію звалища скловати"


На засіданні Громадської ради при Світловодському міськвиконкомі 31 травня 2010 р. розглянуто звернення членів садових товариств "Металург-3" та "Рассвет-2", які просили допомоги в ліквідації звалища скловати, яке утворили власники заводу чистих металів (вони ще восени минулого року вирізали і вивезли труби опалення, а теплоізолюючу скловату розкидали біля стежки, якою на дачі щодня ходить понад 500 осіб).

Просимо вас:
1. Примусити власників заводу чистих металів терміново ліквідувати звалище надзвичайно небезпечної для здоров’я людей і навколишнього природного середовища речовини – скловати і повернути вказаній території екологічно чистий стан.

2. Прийняти необхідні засоби впливу до осіб, винних у створенні небезпеки для здоров’я сотень людей.

3. Звернутися до природоохоронної прокуратури для притягнення винних до кримінальної відповідальності.

Вказане звалище знаходиться на відстані 50 метрів від споруди заводоуправління заводу чистих металів.

Голова Громадської ради при Світловодському міськвиконкомі
Мальцева Н.О.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
ммм да!!!
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top