Неділя, 16 травня 2021
Спорт

Питання подальшої роботи басейну розгляне виконавчий комітет

Питання подальшої роботи басейну розгляне виконавчий комітетНе зважаючи на закінчення опалювального сезону, виконавчий комітет Світловодської міської ради розглядає можливість продовження роботи міського басейну.
За час роботи у цьому сезоні (починаючи з другої половини грудня 2009 року) спортивну споруду відвідали майже 10 тисяч осіб. Кожен бажаючий міг залучитися до водного оздоровлення чи відпочинку, скориставшись системою абонементів різної цінової категорії (в тому числі і пільгові), доступної для шанувальників водних процедур.


Сьогодні в басейні працює відділення плавання ДЮСШ №2. Заняття відвідують 80 дітей, які мають бажання не тільки навчитися плавати, а й досягти в цьому високої майстерності, прославляючи у майбутньому наше місто на змаганнях з водних видів спорту.

Враховуючи вищесказане, секретар міської ради Віталій Юшко дав доручення розглянути можливість роботи басейну протягом всього року.

"Такого раніше не було, – говорить заступник міського голови Олена Макковій, – і варто врахувати безліч різноманітних факторів: економічні, технічні, соціальні тощо. Але враховуючи інтереси мешканців міста, які хочуть займатися даним видом спорту, виконавчий комітет повинен задовольнити їхні потреби. Наприклад, міська тепломережа вже розробляє проект підігріву чаші басейну за допомогою когенераційної установки, який буде винесено на розгляд виконавчого комітету. Отже, протягом квітня ми маємо врахувати всі ці аспекти і визначитися з подальшим графіком роботи басейну".

Крім того, за даними управління молоді та спорту виконавчого комітету, у Світловодську, місті на Дніпрі, лише 30% (!) дітей початкових класів вміють плавати. Не варто забувати й про те, що плавання краще всього сприяє оздоровчому процесу.

Тому на подальшу перспективу виконавчий комітет розглядає можливість залучити до відвідування басейну дітей з літніх таборів, які розпочнуть свою роботу з першого червня і, навіть, впровадження у шкільних закладах міста (інтернатах в тому числі) уроків плавання.

Якщо ви бажаєте залучитися до водного відпочинку у міському басейні – звертайтеся за довідками до управління молоді та спорту виконавчого комітету Світловодської міської ради за тел. 3-22-56.

"СВ",
фото з архіву Богдана ДРОЗДОВА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top