Неділя, 16 травня 2021
Спорт

Бокс. Відкрита першість ДЮСШ №2

Бокс. Відкрита першість ДЮСШ №220 березня в міському спортивному комплексі ім. А.Тузовського пройшла відкрита першість ДЮСШ №2 з боксу, у якій взяли участь більше 50 спортсменів із Світловодська, Олександрії, Комсомольська та Кременчуцької школи олімпійського резерву. Змагання проходили у різних вікових групах. Крім того, вперше участь у боксерському турнірі взяла пара дівчат.
Перед початком змагань присутнім було презентовано новостворену міську Федерацію боксу, голова якої, Олег Пишний, зазначив, що мета їхньої організації - підтримка розвитку боксу на всіх рівнях, зокрема фінансова допомога під час участі у змаганнях обласного та державного рівнів.


Щодо самих змагань, то представники світловодської школи боксу знову продемонстрували найвищу майстерність. Варто виділити виступи Вадима Коваленка (тренер О.Піценко), Стаса Роздайбіди (Д.Апанасенко), О. Христенка та Б.Макарова (В.Мороз).

Цікаві поєдинки пройшли і серед дорослих. Особливо варто відзначити бій за участю збірника України Вадима Харламова, який на радість глядачів нокаутував свого суперника із Кременчука, та майстра спорту Михайла Долгова, який досить впевнено переміг ще одного кременчужанина.

За підсумками змагань кращим боксером визнано важковаговика Юрія Кушніра, суддею — Сергія Царствєнного.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top