Середа, 22 травня 2019
Події Фоторепортаж

Світловодський район налагоджує зв'язки з Європою

Світловодський район налагоджує зв'язки з Європою
З 10 по 15 березня Світловодська державна адміністрація приймала офіційну делегацію Колобжеського повіту Західнопоморського воєводства Республіки Польща у складі: Артур Мацкевич – староста повіту; Роман Цярка – голова ради повіту; Єжи Вольські – голова комісії з інфраструктури ради повіту; Єжи Лещинські – секретар повітового староства; Матеуш Коркуч – голова правління акціонерного товариства "Колобжеські оздоровчі заклади", Лєх Пьєжинські – директор спортивно-морської школи.


10 березня делегацію зустріли в аеропорту "Бориспіль", розмістили на базі відпочинку "Балу". Наступного дня гості зустрілися з керівниками райдержадміністрації та районної ради, ознайомилися зі структурами, функціями та завданнями цих державних установ. Далі на прес-конференції учасники делегації за допомогою Лєха Пьєжинські, який вільно володіє російською мовою, з гордістю розповіли про свій край, здобутки, умови праці, плани на майбутнє.

На завершення прес-конференції відбулося підписання Угоди між Світловодською районною державною адміністрацією та Колобжеським повітом про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво. Угодою передбачається налагодження взаємовигідної співпраці в економічній та соціально-культурній сферах; обмін досвідом та кращими практиками у сфері розвитку сільських територій, створення та функціонування фермерських господарств; розгортання співробітництва у галузі освіти, охорони здоров'я, культури і туризму.

12 березня польська делегація відвідала місто Кіровоград, де зустрілася з головою ОДА Володимиром Мовчаном. Відбувся обмін думками з приводу подальшого розгортання євроінтеграційних процесів в Україні, активізації українсько-польського співробітництва.

13 та 14 березня гості відвідали село Велика Андрусівка і фермерське господарство "ВКіК", село Ми-кільське і дитячий будинок "Рідна оселя", село Захарівка та музей історії села, село Озера та господарство селянської спілки "Лан".

Польські гості з задоволенням вивчали досвід роботи українських партнерів, до всього, що відбувалося, ставилися надзвичайно серйозно. Тому хочеться вірити, що їх перший візит обов'язково сприятиме розширенню міжрегіональної співпраці, реалізації євроінтеграційної по-літики держави на регіональному рівні, зміцненню українсько-польських відносин.

Світловодський район налагоджує зв'язки з Європою

Світловодський район налагоджує зв'язки з Європою

Світловодський район налагоджує зв'язки з Європою

Світловодський район налагоджує зв'язки з Європою

Тетяна ДРОЗДОВА,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top