П’ятниця, 07 травня 2021
Люди

Зiрочки на нашому небосхилi

Зiрочки на нашому небосхилiПротягом лютого у Світловодську, Світловодському районі та на Власівці народилося 50 малюків: 21 хлопчик та 29 дівчаток.
Світловодськ поповнився 38 малюками: тут народилося 20 дівчаток та 18 хлопчиків. Отож, у місті народилися Соня Ісаченко, Кіра Черево, Марія Лозова, Артур Дронов, Данііл Дронов, Всеволод Фісков, Дмитро Стороженко, Назар Грузин, Максим Падалка, Нікіта Решетняк, Кіра Сокол, Єва Хлівна, Анжеліка Ющенко, Максим Власенко, Дарина Ткач, Анастасія Остапенко, Вероніка Руденко, Ангеліна Норець, Софія Дударєва, Анастасія Бирилова, Кіра Пінчук, Дмитро Козярчук, Роман Нестеренко, Дмитро Білошейкін, Валерія Деречина, Анна Кричевська, Варвара Савенко, Крістіна Степаненко, Ренат Каранга, Кіріл Зубков, Софія Карасьова, Антон Мусієнко, Микола Іванченко, Тимофій Чуприна, Дмитро Шатан, Влад Кюн, Єва Шульц, Катерина Авраменко.


У Власівській селищній раді зареєстровано двох дівчаток: Юлію Майдак та Стефанію Келембет.

Новими мешканцями Світловодського району стали 10 діток: у селах району народилося 7 дівчаток та 3 хлопчики. В Андрусівці – Ксенія Шульга, у Глинську – Кароліна Калюжна, у Кобзарівці – Софія Коломоєць, в Григорівці – Михайло Кобильченко, в Іванівці – Вікторія Корчевна, у Миронівці – Катерина Перевертайло, у Подорожньому – Анастасія Радильчук, Максим Хацер та Іван Ковнір, у Федірках – Софія Лепешко.

Інформація надана відділами РАЦС по місту та району.
Фото: Ashley McNamaraДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top