Четвер, 20 червня 2019
Освіта

Правова освіта у школі

Споконвіку найсвятішим обов'язком дорослих було піклування про дітей. Проте минуло не одне тисячоліття, поки людство усвідомило необхідність прийняття законів, які б охороняли дитину, її життя та індивідуальність.
Особливе місце школи у правовому вихованні учнів визначається тим, що тут вони отримують перше уявлення про наше суспільство. Адже школа це передусім соціальний інститут підготовки майбутнього громадяни: працівника, сім'янина, захисника Вітчизни.


В нашій школі здійснюється робота з ознайомлення вчителів зі змістом Конвенції прав дитини, законодавством України про права дитини, про правовий статус учнів, батьків, учителів та іншими документами, в яких задекларовано права дитини. Спільно з психологом розроблена програма вивчення особистості учнів молодших класів.

В рамках місячника правових знань бібліотекар школи Тодорова Світлана Миколаївна організувала зустріч учнів 4-х класів із начальником міськрайонного управління юстиції Бащук Наталією Павлівною. Начальник управління виступила з лекцією "Наше право – щасливе дитинство" (Конвенція ООН про права дитини). Серед учнів проведено конкурс на кращу казку, оповідання, малюнок на тему "Права дитини".

Саме в школі діти уперше по-справжньому починають відчувати себе маленькими громадянами своєї країни, і саме тут необхідно, щоб вони отримали впевненість у справедливому до них ставленні. Це стане доброю основою для подальшого формування більш складних правових почуттів, уявлень, поглядів, переконань та навичок правомірної поведінки.

Вікторія Пудич,
вчитель 3ОШ №10.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top