Четвер, 19 жовтня 2017
Спорт

Футзал: на "золотий" матч вболівальникам не завадить прихопити ліхтарики для "підсвітки" спортсменам

Футзал: на "золотий" матч вболівальникам не завадить прихопити ліхтарики для "підсвітки" спортсменамЗгідно правил, якщо обидві команди-фіналістки набирають однакову кількість очок – між ними розігрується так званий „золотий” матч заради визначення одного-єдиного переможця.
Вісім команд світловодської першої (вищої) групи (всього у нас їх дві) – "Лабіринт", "Олімп", команди Кременчуцької ГЕС, Міськгазу, СК "Миронівка", "Скорпіон", "Темп" і власівський "Автофаворит" – з 20 січня у спорткомплексі ім. А.Тузовського розпочали Чемпіонат Світловодська з футзалу. Грали за коловою системою. Минулої п’ятниці було зіграно останній тур. У результаті виявилося, що найкращими командами є "Лабіринт" і "Скорпіон". Настільки найкращими, що набрали однакову кількість очок. А так, як перше місце на двох не ділиться, фаворити зобов’язані розіграти між собою додатковий матч, або "золотий" – спортивним сленгом. Відбудеться ця вирішальна "битва гігантів" 1 березня у тому ж таки спорткомплексі (орієнтовно о 17:00)...
Непогано би було, вважає спортивна громадськість (спортсмени й вболівальники), якби керівництво міста завітало на цей матч, а ще краще – за кілька днів до нього аби вирішити проблему освітлення ігрового поля, особливо лівої його половини. Воно (освітлення) таке, що впору вболівальникам брати з собою ліхтарики, що підсвічувати футболістам... Як нам вдалося з’ясувати, з 56 ламп діючими залишаються лише 36. Та й ті - не необхідні для такої площі пів кіловатні, а лиш 200-ватні. А на згадуваному лівому боці таких горить лише дві – замість потрібних 12-ти. Тож, про які об’єктивні результати матчів може йти мова, коли воротареві треба неабияк напружувати зір, аби розгледіти: де ж той бісовий м’яч літає? Або, що може суддя бачити у такій темряві? А ще нам вдалося дізнатися, що спорткомплекс заробив грошей своїми так званими благодійними внесками, яких вистачить на реконструкцію нормального освітлення заміть застарілих (і технічно, і морально) 40-річних ламп. Тож, може міським властям варто поквапитись заради відповідальної гри 1 березня? А також заради багатьох інших цікавих (і дуже) інших ігор та змагань...

Ян ДРОБОВИК
Фото: А ворота десь у темряві...
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  Група: Користувачі
  Реєстрація: 13.02.2010 | 31 комментар | 0 публікацій
В лучшем случае равномерно повкручивают работающие лампы по периметру зала. winked
А так никто этим скорее всего заниматься не будет sad
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
А че,"гиганты" сошлись в дате проведения?Думаю,1.03 "кина"не будет...
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Val Dots Вчора, 20:36
  Милые дамы, брак с иностранцем — это реально! 1
  Val Dots-фото
  Тут подстава какая-то, у "жениха" на фото ногти длинные
 • Ольга Т Вчора, 15:40
  Козярчук, Френкель: от і виросли дітки 1
  Ольга Т-фото
  Московітська мова? Такой нет.Любит автор Козярчука.Хоть как-то укусить...Френкель приплачивает?
 • Pravdainukr 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Pravdainukr-фото
  Керівник аналітичної служби підприємства Олена Михайлик, случайно не супруга Владимира Михайлика (бывшего директора Светловодск-сбыт)?

  Кто-то в курсе, как дела у бывшего руководства? :)
 • Засранетц 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.

Top