Понеділок, 20 травня 2019
Спорт

Боротьба чемпіонів на бєларуському помості

Боротьба чемпіонів на бєларуському помості10-13 грудня минулого року в місті Брест (Бєларусь) відбувся VІІ кубок з важкої атлетики класу "Masters" серед країн СНД, в якому взяли участь збірні команди Бєларусі, Росії, Литви, України, Молдови та Азербайджану, всього 124 учасника.
В цих змаганнях у ваговій категорії 69 кг, вікова група 70 років, брав участь і представник Світловодська, керівник гуртків загальної військово-фізичної підготовки центру військово-патріотичного виховання Георгій Кошак двократний чемпіон України, Бєларусі і країн СНД 2007-2008р.р., чемпіон Європи 2009 р. В цій же ваговій категорії 69кг, виступав і москвич Михайло Казадов, за збірну Росії трикратний чемпіон Європи і світу з важкої атлетики 2005-2008р.р.


Боротьба виявилася захоплюючою і, як наслідок, перемога дісталась більш титулованому Михайлу Казадову з результатом в сумі двоборства 136 кг (ривок 63 кг, поштовх 73 кг). Георгію дісталось срібло з результатом 130 кг (ривок 60 кг, поштовх 70 кг). Він зізнається, що програвши 6 кг (це для нього чудово), бо перед поїздкою на змагання були різні незгоди і непорозуміння з управлінням молоді та спорту щодо зали важкої атлетики. Деякий час (враховуючи і карантин) навіть мені особисто було заборонено проводити тренувальні заняття і майже місяць з 19 жовтня по 17 листопада, я займався лише ранковою зарядкою.

Тепер головна мета Георгія Кошака підготовка і участь у чемпіонаті світу у вересні 2010 р. в м.Чіханов (Польща). У Світловодську ще не було чемпіонів світу, і це чудовий стимул для 60 підлітків, які в нього займаються. Георгій вважає, що для поїздки в Польщу йому допоможуть матеріально і місцева влада, і хороші люди, які вболівають за спорт. Знайшлися ж небайдужі, що допомогли поїхати на змагання в Бєларусь! Це, перш за все, секретар міської ради В.Юшко, спонсори С.Єременко, С.Яременко, А.Курятник, Л.Бра-гінський, директор ЗМК П.Кіндра, голова міського осередку партії "Батьківщина" Т.Гончаренко. Велика їм подяка. Ми переможемо!

А. СІРОМАХА,
директор Центру військово-патріотичного виховання.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top