Середа, 29 січня 2020
Свято Фоторепортаж

Юрій Авраменко: "Бажаю підприємству стабільності!"

Юрій Авраменко: "Бажаю підприємству стабільності!"Відкрите акціонерне товариство "АТП 13562" переживає не найкращі часи. Величезна територія підприємства заставлена зарезервованими автотранспортними засобами для головного замовника – ВАТ "Світловодський маслосиркомбінат". Оскільки останній призупинив свою діяльність, не стало роботи і у більшості водіїв АТП. Залишилися лише 12 найкращих, які виконують замовлення Світловодських підприємств: "Держлісгосп", "Спецзовнішкомплект" та Полтавського сільгосппідприємства "Буратагро". Вісім інженерно-технічних працівників шукають, організовують, обліковують роботу, нараховують заробітну плату.


Юрій Авраменко: "Бажаю підприємству стабільності!"Керує невеличким дружнім колективом голова правління товариства Юрій Сергійович Авраменко. За освітою він бортінженер. Закінчив Васильківське вище авіаційно-технічне училище. Літав. У 1990 році потрапив під скорочення. Пішов на роботу до міліції. З посади чергового помічника начальника Світловодського міськрайвідділу внутрішніх справ звільнився на пенсію. Але Юрій Авраменко не з тих, хто буде отримувати задоволення від постійного відпочинку. Йому необхідно бути потрібним людям. Тому і пішов спочатку на маслосиркомбінат начальником транспортного цеху, тепер очолює АТП 13562.

Напередодні професійного свята автомобілістів, ми побували на підприємстві, поспілкувалися з людьми і попросили Юрія Авраменка розповісти про кращих з кращих працівників, про його мрії та прагнення. Ось що він сказав:

Юрій Авраменко: "Бажаю підприємству стабільності!"– Так набридла колотнеча, яка відбувається в Україні в цілому і в нашому місті зокрема, що мрію лише про стабільність. Хочу, щоб настали такі часи, коли можна було б запросити на роботу звільнених з підприємства людей, щоб кожного ранку "оживав" наш автомобільний парк, щоб ми проводжали своїх водіїв у рейс… Вірю, що так і буде. Адже поряд зі мною працюють такі самовіддані високопрофесійні водії, як Микола Філінченко та його син Олександр, Микола Волощук, Микола Іоненко, Олександр Мегеря, мій заступник з перевезень Сергій Шеховцов та інші. Всі вони докладають максимум зусиль, щоб зберегти наше підприємство.

Юрій Авраменко: "Бажаю підприємству стабільності!"Користуючись нагодою хочу привітати увесь колектив, колишніх працівників, ветеранів праці з Днем автомобіліста. Бажаю міцного здоров’я, сімейного затишку, успіхів у всіх починаннях.

Тетяна ДРОЗДОВА,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).
На фото: Анатолій ДЕМЧЕНКО, Володимир ГРИГОРЕНКО, Сергій ШЕХОВЦОВ, Олександр ФІЛОНЕНКО, Микола ДЯЧЕНКО.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top