П’ятниця, 07 травня 2021
Свято

Піклуємося про незахищених та нужденних

Піклуємося про незахищених та нужденних1 жовтня – Міжнародний день громадян похилого віку
Сьогодні в Україні потребують допомоги понад 1 мільйон громадян, але задовольнити всіх в повному обсязі держава не в змозі.
У Світловодському міському Територіальному центрі з обслуговування самотніх непрацездатних громадян та інвалідів кожен працівник щодня піклується про незахищених та нужденних, допомагають їм своєю добротою та чуйністю. Хочу висловити глибоку подяку керівнику Терцентру – директору Павлову Юрію Михайловичу.


Щороку підопічні відділення медико-соціальної профілактики та реабілітації – ансамбль "Надія", ансамбль гармоністів та учасники гуртка художнього читання – проводять святкові концерти для підопічних територіального центру, мешканців міста та будинку-інтернату селища Власівка. У репертуарі ансамблів – народні та авторські пісні, зокрема відомих у Світловодську поета Володимира Сідуна та композитора Івана Назаренка. Катерина Керсанова рекламує власні твори та вірші, Віктор Гричушенко завзято та з вогником в очах читає гуморески.

Також хочу подякувати секретарю міської ради Віталію Івановичу Юшку та заступнику з гуманітарних питань Олені Дмитрівні Макковій, які приходять до нас на свята в клуб «Олімпік», щоб привітати ветеранів, пенсіонерів та інвалідів.

Дякуємо за небайдужість, за підтримку, за розуміння.

Прасковія ЖАЛЄЙКО,
культорганізатор.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top