Середа, 18 жовтня 2017
Культура

Любов до рідного краю, передана мовою живопису

Любов до рідного краю, передана мовою живописуСеред низки культурно-мистецьких заходів, що проводитимуться у місті до Дня незалежності нашої держави, заслуговує на увагу виставка живописних робіт відомих місцевих художників Людмили Попруженко і Михайла Углікова. Ця виставка експонується у міському краєзнавчому музеї і має назву "Люблю тебе, мій рідний краю!".
Ім'я Михайла Углікова вже відоме численним відвідувачам музею, адже це біля його картини, на якій зображена Воскресенська церква м. Новогеоргіївська, подовгу зупиняються і світловодці, і гості міста. А цього разу відвідувачі музею зможуть оглянути пейзажі, створені талановитим майстром.
Любов до рідного краю, передана мовою живописуЖивопис полонив Михайла Миколайовича ще з ранньої юності. І хоча він свого часу здобув вищу музичну освіту, вважає, що в житті відбувся саме як художник. Постійно працював над собою. Оскільки його улюблена тема – пейзаж, то, вдосконалюючи майстерність, багато часу приділяв створенню копій полотен Айвазовського, Левітана, інших відомих художників. Поступово з'явилося відчуття простору, перспективи.

Так збіглося в часі, що початок 90-х років минулого століття – період становлення незалежності нашої держави – став для художника особливо плідним. І зараз у своєму творчому доробку він має близько 600 полотен, виконаних на професійному рівні. Картини М.Углікова є у приватних колекціях любителів живопису зі США, Аргентини, Канади, Китаю, Німеччини, ближнього зарубіжжя.

Пам'ятною подією в житті митця стала робота над іконостасом храму Покрови Пресвятої Богородиці. За благословення о.Олександра працював там разом з В.Ліпертом та І.Якименком. Дванадцять ікон – то творіння його рук, душі і серця.

Любов до рідного краю, передана мовою живописуМихайло Миколайович захоплюється природою нашого краю. Заповідним місцем вважає плавні, красу яких часто відображає на своїх полотнах. Тож оглянувши роботи митця, ви, можливо, побачите те, чого не помічали раніше.

Людмила Попруженко – теж художник від Бога. А ще вона – талановитий викладач дитячої художньої школи. Дала путівку в життя багатьом майбутнім художникам.

У роботах Людмили В'ячеславівни відчувається філософське осмислення суті життя, прагнення піднятися над буденністю, намагання осягнути самій і розкрити іншим вічні питання буття.

Шановні світловодці і гості міста! Завітайте до музею, огляньте роботи талановитих митців.

Тетяна ТКАЧУК,
працівник міського краєзнавчого музею,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Val Dots Сьогодні, 20:36
  Милые дамы, брак с иностранцем — это реально! 1
  Val Dots-фото
  Тут подстава какая-то, у "жениха" на фото ногти длинные
 • Ольга Т Сьогодні, 15:40
  Козярчук, Френкель: от і виросли дітки 1
  Ольга Т-фото
  Московітська мова? Такой нет.Любит автор Козярчука.Хоть как-то укусить...Френкель приплачивает?
 • Pravdainukr Вчора, 21:09
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Pravdainukr-фото
  Керівник аналітичної служби підприємства Олена Михайлик, случайно не супруга Владимира Михайлика (бывшего директора Светловодск-сбыт)?

  Кто-то в курсе, как дела у бывшего руководства? :)
 • Засранетц Вчора, 17:37
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.

Top