Четвер, 20 червня 2019
Кримінал

Факти перевіряються

За повідомленням служби порятунку, 10 серпня о 10.35 від чергового міськрайвідділу внутрішніх справ надійшла інформація про те, що в 50 метрах від берега Кременчуцького водосховища в районі насосної станції (садове товариство "Аврора") помічено тіло людини у верхньому одязі.
Як з’ясувалося пізніше, причина смерті – гостра серцева недостатність. Певно, тепер правоохоронці повинні сказати, як тіло потрапило у воду, адже рятувальники стверджують: людина загинула не від води.


З приводу смерті 21-річного Р. начальник Світловодського МВ УМВС в Кіровоградській області Ігор Іванов говорить таке: «Нам стало відомо про подію 10 серпня. Співробітники міліції виїздили на місце пригоди, все задокументували. Як з’ясувалося, у вихідні однокласники, серед яких був і Р., зібралися відсвтяткувати зустріч. Нічого не провіщувало біди, всі спілкувалися, веселилися, відпочивали. Р. мав кілька телефонних розмов, і, зрозуміло, кілька разів відходив.

Видимих тілесних ушкоджень та тілі не виявлено, говорити, що це було пограбування передчасно, адже золотий ланцюжок, який мав хлопець, залишився на тілі. Первинні заходи з встановлення подій того вечора та перевірка фактів тривають».

«СВ».Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top