Понеділок, 17 червня 2019
Влада

На засіданні Виконкому

До цього члени виконавчого комітету збиралися на своє засідання 16 липня, тож не дивно, що 6 серпня довелося опрацювати близько 60 питань. Традиційно, коротко про основні.


Дебет та кредит міста
Начальник міського фінансового управління Наталя Яременко доповіла про виконання міського бюджету за І півріччя 2009 року. Отож, до міського бюджету надійшло майже 48 млн. при плані року 108, 5 млн., тобто 44,2%, власних доходів 12,6 млн. при плані півріччя 12,3 тобто 102.5%. Майже у повному обсязі місто отримало дотацію з Державного бюджету (15,6 млн. грн. при плані 16,5), субвенції (10, 2 млн. при плані 10,5), а з обласного - всі 100% - 766 тис. грн.

За півроку видатки склали 52,5 млн. грн. при плані півріччя майже 54 (82%). Звісно, лунало ще чимало різноманітних цифр, члени виконкому інформацію взяли до відома, пізніше вона буде винесена на розгляд сесії міської ради.

Наркоман без уваги медиків не залишиться. Якщо сам цього захоче...
Презентуючи перед присутніми план заходів щодо виконання обласної програми стосовно ВІЛ-інфікованих, Тетяна Городиська, завідуюча поліклінікою, повідомила: зараз у місті на обліку перебувають 40 ВІЛ-інфікованих, якщо минулого року виявили 4 хворих, то за 7 місяців поточного – 6. Планово обстежують лише наркоманів та вагітних. Якщо врахувати, що процент цього контингенту у місті не такий вже й великий, то стає зрозуміло: про стан здоров’я решти населення на предмет ВІЛу чи СНІДу тільки Богу відомо.

Серед заходів (майже 10 пунктів) впровадження замісної підтримуючої терапії для наркозалежних, розвиток системи надання інтегрованої допомоги ВІЛ-інфікованим з наркотичною залежністю та членам їхніх родин тощо.

Тетяна Михайлівна також повідомила, що замісна терапія існує і зараз: 30 наркоманів зі стажем не менше 5 років ін'єкційної залежності отримують в необхідних для них кількостях метадол щодня. Звісно, це полегшує життя наркомана, і у першу чергу оточуючих, інакше б він, наркоман, мусив би вживати пошукових заходів, аби втамувати свій специфічний «голод», які для пересічних громадян закінчуються плачевно. У кращому випадку вони скоюють крадіжки. Але для отримання цієї допомоги наркомани повинні хоча б прийти до лікарні, а вони чомусь туди не поспішають...

Новина для батьків маленьких дітей...
З 1 вересня 2009 року плата за одне відвідування дитиною дошкільного закладу складатиме 40% від вартості харчування дитини на день, що вираховується згідно з нормами та розрахунками і становить у середньому 10,69 коп. Отож, батьківська плата: 4,27. Від сплати звільняються батьки та особи, які їх замінюють, сукупний доход яких на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищує рівня забезпечення прожиткового гарантованого мінімуму (з урахуванням індексу зростання цін).

...і новина для батьків дорослих дітей
У жовтні-листопаді 2009 року триватиме черговий призов громадян України (1984-1991 р.н.) на строкову військову службу. На службу підуть хлопці, які мають 18 років і не мають права на відстрочку, також громадяни старшого призовного віку, які втратили право на відстрочку.

Члени виконкому затвердили склад призовної та медичної комісій, а також комісію у справах альтернативної служби.

До речі, цього року зі Світловодського та Онуфріївського регіону до війська підуть 120-150 осіб, хлопців же призовного віку на цій території налічується 1650. Але, сказав, Євген Шпак, відповідальний виконавець Світловодсько-Онуфріївського військкомісаріату, і сотню бажаючих служити сьогодні важко знайти.

"За собою треба прибирати!"
Так прокоментували члени виконкому свою відмову надавати дозвіл ВАТ "РЕМ "Кіровоградобленерго" на знесення дерев та обрізання гілок і вирішили перенести розгляд питання на наступне засідання виконкому. А енергетики хай роблять висновки.

Аварійним деревам – не місце у школі
На початку липня працівники управління освіти обстежили дерева на території установ свого управління і прийшли до висновку: 236 дерев аварійних, вони потребують знесення. Це управління має забезпечити висадження саджанців фруктових дерев та їх ріст у 2010 році.

До речі, за словами Володимира Семенова, начальника УЖКГ, минулого року знищено 124 дерева (старі та аварійні), а висаджено 177, цього року відповідно 99 та 201.

Тетяна ЗИМА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • McSim Користувач offline

 • 14 серпня 2009 09:19
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 4.06.2009 | 94 комментарів | 0 публікацій
"..."За собою треба прибирати!"
Так прокоментували члени виконкому свою відмову надавати дозвіл ВАТ "РЕМ "Кіровоградобленерго" на знесення дерев та обрізання гілок і вирішили перенести розгляд питання на наступне засідання виконкому. А енергетики хай роблять висновки..."

А между тем, по улице Калинина, при замене электростолбов вчера спилили все тополя, и сухие, и вполне нормальные... Терерь там пусто и совсем не обчто тормозить вылетающим с дороги автомобилям... хотя деревья за собой убралиА... да... еще... Вопрос жителям города: Кто нибудь видел где были посажены 177 дерево в прошлом году и 201 в этом?
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
 • admin Користувач offline

 • 14 серпня 2009 10:01
  Група: Шеф-редактор
  Реєстрація: 4.03.2007 | 1690 комментарів | 8045 публікацій
Цитата: McSim
Кто нибудь видел где были посажены 177 дерево в прошлом году и 201 в этом?
Самому интересно... был в отпуске, все пропустил.
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top