Середа, 22 травня 2019
Светловодск Актуально

Сергій Ратієв – новий начальник УСБУ в Кіровоградській області

Як уже повідомлялося, указом Президента України новим начальником управління Служби безпеки України в Кіровоградській області призначено генерал-майора Сергія Ратієва. Нещодавно його представлено особовому складу управління.
Сергій Володимирович народився 1957 року на Хмельниччині у сім'ї військовослужбовця. Отримав вищу освіту на інженерно-економічному факультеті Львівського політехнічного інституту.


На військовій службі в органах державної безпеки С.Ратієв з 1984 року. Здобув значний досвід оперативної та керівної роботи в різних регіонах нашої держави. Починав з оперативних підрозділів УСБУ у Львівській області. З 1998 року на керівних посадах у Запорізькій, Дніпропетровській, Львівській та Луганській областях, а також – центральному апараті СБ України.

Дружина – викладач вузу. Має двох синів-студентів.

У Кіровоградській області СБ України викрила злочин в кредитно-банківській сфері
Співробітники СБ України викрили та припинили протиправну діяльність голови правління однієї з Кіровоградських кредитних спілок, яка привласнила понад 750 тисяч гривень вкладників. Встановлено, що посадова особа кредитної спілки отримувала кошти у вигляді депозитних внесків у громадян України та в подальшому передавала їх іншим особам шляхом оформлення фіктивних кредитних договорів. Діючи за цією злочинною схемою посадовець спільно з приватним підприємцем, яка підробляла довідки про доходи та оформляла заяви про надання кредитів, оформили 17 кредитних угод на суму 750 тис. грн. Кошти по цих договорах зловмисниці привласнили та розпоряджалася на власний розсуд. У червні ц.р. слідчими СБ України в Кіровоградській області стосовно голови правління кредитної спілки та приватного підприємця порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна, або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч.2 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Слідство триває.

Хабарника спіймали на "гарячому"
Співробітниками Служби безпеки України й прокуратурою міста Кіровограда наприкінці травня поточного року затримано під час одержання хабара одного з посадовців Державної податкової інспекції у місті Кіровограді, котрий вимагав гроші у місцевого приватного підприємця за невідображення порушень податкового законодавства. Стосовно даного посадовця контролюючого органу прокуратурою м.Кіровограда порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.368 Кримінального кодексу України. Ведеться досудове слідство.

Управління СБ України в Кіровоградській області нагадує про телефони довіри 22 07 08 та 36 13 06, за якими є можливість повідомити про факти корупційних діянь та хабарництва з боку державних службовців та посадових осіб, уповноважених на виконання функцій держави. Анонімність гарантується.

Прес-група УСБУ в Кіровоградській області.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top